OSIEDLE TRYLOGIA

Deweloper: K3 DEVELOPMENT
od 3.400 zł/m2
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

,,Osiedle Trylogia,, To 14 Budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej  w 2 zespołach po 7 Budynków realizowanych w Markach przy ul. Zagłoby  na działce numer ewidencyjny 81/3 z obrębu 5-06 o powierzchni 3.711 m2. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja pod względem komunikacyjnym jak również mieszkaniowym na pograniczu Marek i Warszawy. W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkola, żłobek, sklepy, centrum handlowe, bazarek, park, fitness, ścieżki rowerowe, banki, kościół, Urząd Miasta, przystanek autobusowy itp.          

,,Osiedle Trylogia,, To 14 Domów z garażami, dużymi ogródkami ( odległość od ogrodzenia 10m ) oraz miejscami parkingowymi w zadaszonej wiacie przed garażem która będzie jednocześnie tarasem dla sypialni na piętrze. Każdy budynek będzie miał wyodrębnioną własną działkę i założoną Księgę Wieczystą. Osiedle będzie wykonane z wysokiej klasy materiałów tj. cegła Porotherm, okna 3 szybowe, drzwi tarasowe przesuwne, system kominkowy w salonie, wideo domofon itp. Z uwagi na fakt że można otrzymać dofinansowanie na wszelkiego rodzaju nowinki techniczne zapewniona zostanie możliwość podłączenia do budynków pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Osiedle będzie uzbrojone we wszystkie media miejskie prąd, gaz, woda, kanalizacja oraz telewizja kablowa. Żeby zapewnić maksymalny komfort mieszkania wszystkie budynki będą miały niezależne podwójne ściany między sąsiadami.

Budynek o powierzchni  użytkowej  171 m2 składał się będzie z: Parteru w skład którego będą wchodzić: przedsionek, hol, toaleta, salon z aneksem  kuchennym, garaż oraz wiata garażowa. Piętra złożonego z: sypialni z łazienką i garderobą , dwóch pokoi oraz łazienki.  Poddasza użytkowego złożonego  z: dwóch pokoi z garderobami oraz łazienki.

Powierzchnie ogródków - Budynki Skrajne od 155 - 223 m2 a Środkowe 70 m2.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 3.400 zł
  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 203 m2
  • Powiatwołomiński
  • Termin oddaniaIV kw. 2020
  • MiejscowośćMarki
  • Liczba mieszkań14
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaJana Onufrego Zagłoby 39
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję