Osiedle nad Zalewem

Deweloper: 3D Lublin Development

Opis inwestycji

Idelane miejsce na wypoczynek

Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego, wokół którego zlokalizowanych jest kilka ośrodków rekreacyjnych, w tym park wodny “Słoneczny Wrotków”, gdzie można skorzystać z kilku basenów i zjeżdżalni. Dla osób preferujących aktywny wypoczynek ciekawą opcją może być wyciąg dla narciarzy wodnych z torem z przeszkodami, ścieżka rowerowa wokół zalewu i park linowy. Dostępna jest też wypożyczalnia sprzętów wodnych (kajaki, rowery wodne), a także ośrodek golfowy, place zabaw i boisko do siatkówki plażowej.

 

Tereny zielone wokół osiedla

Czyste powietrze, dużo przestrzeni do spacerów, przejażdżek rowerowych. Las dąbrowa znajdujący się w sąsiedztwie Osiedla nad Zalewem to jeden z największych kompleksów leśnych usytuowanych w granicach administracyjnych Lublina. Na niemal 12 km2 zalesionej powierzchni można znaleźć wytchnienie od codziennych obowiązków. Liczne ścieżki  zachęcają do długich spacerów. Osoby preferujące aktywniejszy wypoczynek mogą skorzystać z przygotowanych ścieżek rowerowych.

 

Idealne miejsce na wypoczynek

Osiedle nad zalewem to idealna propozycja dla rodzin poszukujących swojego miejsca w Lublinie. Nieopodal znajduje się szkoła podstawowa z basenem i orlikiem, a usytuowane w okolicy przedszkola zapewnią najmłodszym opiekę i zabawę z rówieśnikami. To właśnie z myślą o nich w centralnej części naszego osiedla zaplanowana została strefa rekreacji, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas na zabawie.

 

Kameralne usytuowanie

Osiedle nad zalewem to miejsce dla osób poszukujących wytchnienia po całodziennym dniu pracy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Mieszkańcy z całą pewnością odnajdą tu cisze i spokój. Pomimo kameralnego usytuowania, w okolicy dostępna jest cała niezbędna infrastruktura, koniczna do wygodnego mieszkania. Sklepy, szkoła, przedszkola oraz liczne punkty usługowe zapewnią komfort codziennego funkcjonowania.

 

Wygodna komunikacja i dojazd

Wrotków to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Lublina. Swoim mieszkańcom oferuje kameralne położenie, z licznymi udogodnieniami, przy jednoczesnym bardzo dobrym skomunikowaniu z centrum. Osiedle oddalone jest od centrum o kwadrans jazdy samochodem. Bliskość pętli autobusowej oraz stacja rowerów miejskich pozwalają  szybko dojechać we wszystkie rejony Lublina.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 28 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaI kw. 2021
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań83
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWolińskiego

Inwestycje w pobliżu

Nowe Sokolniki Lublin, Lubelskie

29 - 86 m2

Powierzchnia

850

Mieszkania

Słoneczna Dąbrowa Lublin, Lubelskie

30 - 64 m2

Powierzchnia

625

Mieszkania

Słoneczne Ogrody Lublin, Lubelskie

42 - 80 m2

Powierzchnia

Osiedle Północna Etap I Lublin, Lubelskie

138 m2

Powierzchnia

8

Mieszkania

Diamentowe Wzgórze Lublin, Lubelskie

62 m2

Powierzchnia

76

Mieszkania

Głęboka 18 Lublin, Lubuskie

30 m2

Powierzchnia

47

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję