Przyjazny Smolec

Deweloper: HLM Deweloper
od 5.950 zł/m2

Opis inwestycji

Przyjazny Smolec to zespół ośmiu budynków wielorodzinnych. Osiedle zaprojektowane zostało w stylu modernistycznym, w którym funkcjonalność i prostota bryły przeważają nad detalami architektonicznymi. Minimalizm formy i kolorystyki nadaje osiedlu bardzo nowoczesny, modny i pożądany charakter. Mieszkania są funkcjonalnie i bogato wyposażone w nowoczesne technologie. Są ponadto ciekawie zaprojektowane i bardzo dobrze doświetlone. Starannie dobrane materiały dają użytkownikom komfort mieszkania w nowoczesnej przestrzeni i przyjemność obcowania z naturą. Rozwiązania technologiczne o podwyższonym standardzie oraz zastosowane materiały i rozwiązania zapewnią optymalny koszt użytkowania. Do każdego mieszkania na 1 i 2 piętrze przynależy balkon, a Mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się ogrodzonymi ogródkami. Na drugim piętrze znajdują się przestronne, dwupoziomowe mieszkania, które dzięki swojej przestrzeni pozwalają na ciekawą aranżację. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu zewnętrznym zlokalizowanym na części wspólnej.

Lokalizacja

Osiedle Przyjazny Smolec zlokalizowane jest tuż obok Wrocławia. Z jednej strony spokojna okolica odizolowana od gwaru wielkiego miasta, z drugiej pozwalająca na szybki dojazd do centrum. Osiedle jest oddalone o niecały kilometr od granic Wrocławia, w odległości 4 km znajduje się wyjazd na autostradową obwodnicę Wrocławia oraz autostradę A4.

Zagospodarowanie terenu Chodniki, drogi wewnętrzne i miejsca parkingowe wykonane z kostki brukowej. Latarnie Oświetlające ciągi pieszo-jezdne i tereny zielone. Największy w Smolcu plac zabaw dla dzieci.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.950 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 0 m2
  • Powiatwrocławski
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćSmolec
  • Liczba mieszkań280
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaTopolowa

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 280
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję