Opis inwestycji

Osiedle Port Jastarnia, znajdujące się przy ulicy Jastarnia 30 i 32, powstało z myślą o osobach poszukujących swego wymarzonego mieszkania w cichej i zielonej okolicy, które równocześnie chcą korzystać z udogodnień infrastruktury miejskiej. Dobór odpowiedniej lokalizacji, sprawdzonych wykonawców oraz materiałów najwyższej jakości pozwolił nam stworzyć wyjątkowe miejsce do życia w miejskiej przestrzeni.

Kameralne osiedle
Trzykondygnacyjne budynki zaprojektowane z największą starannością mieszczą w sobie komfortowe i ustawne mieszkania. Do każdego mieszkania przynależne jest miejsce parkingowe, oraz komórka lokatorska. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się spokojem i kameralnym klimatem, jakich trudno doświadczyć w dużych apartamentowcach. W każdym z budynków zainstalowane zostały windy, które zapewniają komfort i wygodę podczas przemieszczania się na wyższe kondygnacje. W trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców osiedla, teren Portu Jastarnia został ogrodzony, natomiast wygodny dostęp do budynków zapewnia brama wjazdowa obsługiwana za pomocą pilota. W części wspólnej wygospodarowano przestrzeń, gdzie na placu zabaw wolny czas mogą spędzać najmłodsi mieszkańcy osiedla.

Słoneczne mieszkania z ogródkami i tarasami
Odpowiednie nasłonecznienie oraz izolację termiczną wszystkich mieszkań zapewniają wysokiej klasy, duże okna z potrójnym przeszkleniem. Dodatkowo mieszkania zaprojektowano w taki sposób, aby okna salonów wychodziły na południową stronę. Takie rozwiązanie pozwala zachować przyjemny i ciepły klimat we wnętrzach przez cały rok. Pragnąc zapewnić mieszkańcom osiedla odpowiednie warunki do odpoczynku, do każdego mieszkania przynależne są duże tarasy lub balkony. To doskonała przestrzeń, która odpowiednio zagospodarowana stworzy przyjemne miejsce na relaks, po długim dniu lub tygodniu pracy. Mieszkania usytuowane na parterze budynku posiadają dostęp do prywatnych ogródków.

Wysoki standard wykonania
Elegancka, jasna i ponadczasowa elewacja budynków zapewnia przyjemne doznania estetyczne. Jednak najważniejszy element całej inwestycji staje się niewidoczny dla oczu. To odpowiednia konstrukcja i wysokiej jakości, atestowane materiały, które zapewniają bezpieczeństwo i trwałość na długie lata.
W obu obiektach wykorzystane zostały pustaki ceramiczne, jakie szlifowane są w innowacyjnej technologii POROTHERM Dryfix. W ten sposób możliwe jest zapewnienie maksymalnej ochrony cieplnej, poprzez wyeliminowanie mostków termicznych ze spoin pionowych i poziomych. Solidność konstrukcji zapewniają również stropy monolityczne żelbetowe.
Nad prawidłowym przebiegiem budowy czuwają najlepsi specjaliści w branży.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatŁódź
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćŁódź
  • Liczba mieszkań70
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaJastarnia 30-32

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 70
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Inwestycje w pobliżu

Osiedle Bieszczadzka Łódź, Łódzkie

98 m2

Powierzchnia

20

Mieszkania

Slovianka Łódź, Łódzkie

26 - 70 m2

Powierzchnia

62

Mieszkania

Apartamenty villa forest Łódź, Łódzkie

60 - 162 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Osiedle Kraft Łódź, Łódzkie

25 - 87 m2

Powierzchnia

192

Mieszkania

Sokołówka Łódź, Łódzkie

43 - 126 m2

Powierzchnia

309

Mieszkania

Uniwersum Łódź, Łódzkie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję