Osiedle Zielony Augustów

Deweloper: Cem-Mix

Opis inwestycji

Osiedle Zielony Augustów, to najnowsza inwestycja firmy CEM-MIX, zlokalizowana na Widzewie-Wschodzie.

Kompleks pięciu budynków wielorodzinnych – łącznie 188  mieszkań, położonych w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Przybyszewskiego (za skrzyżowaniem z ul. Augustów).
Budynki zostaną wyposażone w ciche i nowoczesne windy. Mieszkania na parterze posiadają tarasy z ogrodzonymi ogródkami. Z kolei lokale na wyższych piętrach otrzymają duże balkony. Do każdego z mieszkań należy również komórka lokatorska, znajdująca się na tym samym poziomie co mieszkanie lub na poziomie – 1. Wydzielony został plac zabaw dla dzieci, a tuż obok prywatny lasek brzozowy do wyłącznej dyspozycji mieszkańców osiedla.
Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest usytuowanie budynków wśród zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych (tereny parkowe, ścieżki piesze i rowerowe). Doskonała sieć połączeń z centrum miasta oraz położenie blisko tras wyjazdowych i węzła autostrady A1 (7 minut) zapewni bliskość miejskich udogodnień i szybki wyjazd z Łodzi.
Usytuowanie inwestycji zapewnia łatwy dostęp do ważnych ciągów komunikacyjnych, centrów handlowych, przedszkoli, szkół, zakładów opieki medycznej, a także miejsc służących rekreacji i rozrywce. Jednocześnie bliskość natury pozwala lokatorom uchronić się przed wielkomiejskim zgiełkiem.

Inwestycja realizowana w II etapach. 
W ramach I etapu osiedla, powstaną dwa 5–kondygnacyjne budynki oznaczone „B” i „C”, w każdym po 40 mieszkań jedno-, dwu- i trzy-pokojowych o powierzchni od 32 m² do 68 m² z kondygnacją podziemną, na poziomie – 1, na której zlokalizowane będą miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców powstanie łącznie 88 miejsc postojowych, 46 miejsc garażowych oraz 42 miejsca naziemne.
I etap obejmuje  również 5–kondygnacyjny budynek „A”, w którym zaprojektowano 29 mieszkań jedno-, dwu- i trzy-pokojowych o powierzchni od 31 m² do 69 m², komórki lokatorskie zlokalizowane na tym samym poziomie co mieszkania. Na terenie zewnętrznym zostały zaplanowane 32 miejsca postojowe.
W II etapie zostaną wybudowane dwa 5-kondygnacyjne budynki „D” i „E”, w których łącznie zaplanowano 79 mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i cztero-pokojowe o powierzchni od 28 m² do 80 m², komórki lokatorskie zlokalizowane na tym samym poziomie co mieszkania. Na terenie zewnętrznym powstanie łącznie 88 miejsc postojowych.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 28 do 79 m2
  • PowiatŁódź
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćŁódź
  • Liczba mieszkań188
  • DzielnicaWidzew
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaPrzybyszewskiego

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 5, 5
Liczba apartamentów: 188, 188
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8, 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski, standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Inwestycje w pobliżu

Osiedle Bieszczadzka Łódź, Łódzkie

98 m2

Powierzchnia

20

Mieszkania

Slovianka Łódź, Łódzkie

26 - 70 m2

Powierzchnia

62

Mieszkania

Apartamenty villa forest Łódź, Łódzkie

60 - 162 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Osiedle Kraft Łódź, Łódzkie

25 - 87 m2

Powierzchnia

192

Mieszkania

Sokołówka Łódź, Łódzkie

43 - 126 m2

Powierzchnia

309

Mieszkania

Uniwersum Łódź, Łódzkie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję