Nieruchomości Pomorskie Gdańsk Gdańsk VILLA JAŚKOWA DOLINA

VILLA JAŚKOWA DOLINA

Deweloper: Cordia Polska

Opis inwestycji

MIESZKANIE Z KLIMATEM DOMU JEDNORODZINNEGO

Villa Jaśkowa Dolina to osiedle dosłownie zatopione w Parku Jaśkowej Doliny. Każdy szczegół zaprojektowaliśmy tak, aby zapewnić jego mieszkańcom wygodne i spokojne życie. Villa Jaśkowa Dolina łączy bowiem wszystkie zalety mieszkania na osiedlu z kameralną atmosferą życia we własnym domu. Niska zabudowa, bliskość lasu, elegancki, dyskretny styl całego projektu wpisujący się w zielone otoczenie — nieczęsto można tak zamieszkać.

 

BLISKO LASU I HISTORII

Jaśkowa Dolina to jedna z najpiękniejszych części dawnego, gdańskiego Wrzeszcza. To dzielnica pełna zieleni i historycznej zabudowy z końca XIX i pierwszej połowy XX wieku w stylu miejskich pałacyków. Właśnie tutaj, w samej otulinie Parku Jaśkowa Dolina, staną 3- i 4- piętrowe wille z apartamentami dla tych, którzy cenią komfort i zwracają uwagę na każdy szczegół. To miejsce jednocześnie blisko centrum i blisko przyrody. Do pracy bez stresu, do kina lub na zakupy szybko i z przyjemnością, a do lasu — spacerem.

ELEGANCKIE APARTAMENTY

W obu etapach powstanie tu łącznie ponad 200 apartamentów o zróżnicowanych metrażach. Mieszkańców otoczy wygodna infrastruktura i przemyślany design. Ciepłe kolory elewacji z mineralnych płytek klinkierowych korespondują z ciemnoszarymi balkonami i stolarką okienną. Korytarze z eleganckimi tapetami, pomieszczenia na rowery i wózki, miejsca parkingowe dla aut elektrycznych, komórki lokatorskie, cichobieżne windy — to tylko przykłady tego, na co możesz liczyć. Pomyśleliśmy o szczegółach, które z czasem stają się ważne, na przykład balkony od ulicy wykończone są szklaną zabudową wyciszającą wnętrze oraz chroniącą przed niepogodą i kurzem.

 

KOMUNIKACJA

Jaśkowa Dolina to wygodne życie i wygodne dojazdy: 4 linie autobusowe i 1 nocna tuż przy osiedlu, 25 min. komunikacją do centrum, 4 min. samochodem do Galerii Morena, 2 km do SKM Wrzeszcz i PKM Brętowo. W 10 min. spokojnym spacerem dotrzesz między innymi innymi od supermarketu, siłowni, restauracji, przedszkola i liceum. Ulicami Jaśkowa Dolina i Rakoczego przemieścisz się do innych dzielnic czy wyjedziesz za miasto, a także szybko dojedziesz do Politechniki Gdańskiej i Akademii Medycznej. Jednym słowem — jesteś tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

4500 m2 zieleni

Mieszkańcy osiedla będą żyli w otoczeniu 4500 m2 zadbanej zieleni. Zaplanowaliśmy posadzenie ponad 50 gatunków roślin, a wśród nich piękne trawy ozdobne i pnącza. Villa Jaśkowa Dolina to również liczne rozwiązania ekologiczne: projekt uwzględnia wspomagające małą retencję ogrody deszczowe, poidełka dla ptaków, hotele dla owadów, budki lęgowe — tak, by mieszkańcy żyli w zgodzie i przyjaźni z przyrodą dookoła.

 

TWOJE MIEJSCE, TWÓJ SPOKÓJ

Villa Jaśkowa Dolina to doskonały przykład miejsca, które wybiera się zarówno sercem, jak i rozumem. Tu możesz szukać swojego pierwszego mieszkania, powiększyć rodzinę i żyć dobrze niezależnie od wieku. Sąsiedzka biblioteka ogrodowa, place zabaw z licznymi atrakcjami, urządzenia sportowe, drewniane altany, hamaki, ławki, stojaki rowerowe – zadbaliśmy o wszystko.

NAPISZ WŁASNĄ HISTORIĘ

Jaśkowa Dolina pasuje do starego Gdańska, ale w nowoczesny sposób. Może to właśnie to, czego szukasz, może to ten moment — okazja by zamieszkać w niepowtarzalnej lokalizacji? Obejrzyj wizualizacje, sprawdź otoczenie i wyobraź swoje życie w tym miejscu.
Nie musisz decydować od razu, ale napisać lub zadzwonić warto już teraz.

 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 31 do 132 m2
  • PowiatGdańsk
  • Termin oddaniaIII kw. 2023
  • MiejscowośćGdańsk
  • Liczba mieszkań97
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaJaśkowa Dolina 85

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 7
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 97
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję