Apartamenty Sławinkowskie

Deweloper: DomLublin
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Apartamenty w niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni, z ogródkami na parterze lub tarasami na piętrze. Do każdego Apartamentu będą przypisane po dwa miejsca postojowe z piwnicą w garażu podziemnym lub rowerownią.

INNOWACYJNIE I ENERGOOSZCZĘDNIE

Do budowy wykorzystano, najwyższej klasy materiały izolacyjne. 3-szybowe okna oraz system wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła. Istnieje możliwość przygotowania zasilenia klimatyzacji. W standardzie montowane są filtry zmiękczające wodę.

REKREACJA

Między budynkami oprócz ogródków będą zagospodarowane wspólne przestrzenie zielone. Mieszkańcy będą mieli dostęp do placu zabaw oraz urządzeń małej architektury na całym terenie inwestycji.

W STANDARDZIE WYKOŃCZENIA

Mieszkania oddajemy w podwyższonym stanie deweloperskim. W standardzie wykończenia znajdują się tynki gipsowe, powłoka malarska, podejścia pod urządzenia sanitarne, armatura grzewcza, sterująca ciepłem i wentylacją, markowa armatura elektryczna, sieci: tv, lan, telefoniczna oraz światłowód, wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna oraz możliwość zasilenia klimatyzacji. Wysokiej klasy okna i drzwi wejściowe, parapety z aglomarmuru. Na balkonach/tarasach będą płytki mrozoodporne. Do każdego mieszkania przypisana będzie piwnica i dwa miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz rowerownia.

WYGODNA KOMUNIKACJA

Okolica bardzo dobrze skomunikowana z całym Lublinem. Świetny dostęp do obiektów handlowych, szkół i przedszkoli. Dojazd zarówno od ulicy Sławinkowskiej jak i Skowronkowej.

TO WSZYSTKO W CENIE MIESZKANIA

Oferujemy indywidualny projekt funkcjonalny mieszkania. W cenie mieszkania znajduje się system wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła. Ponadto do każdego mieszkania przypisane są po dwa miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz rowerownia. Niewątpliwym atutem są również przydomowe, wydzielone żywopłotami, ogródki o powierzchni od 25 do 84 m2 do mieszkań parterowych i przestronne tarasy na 1 piętrze. Teren zostanie ogrodzony i będzie administrowany przez zarządcę osiedla. W cenie czynszu jest zapewniona troska o zieleń na inwestycji.

MIESZKANIA I APARTAMENTY

W ofercie mieszkania o powierzchni od 67,58 m2 do 121,28 m2. Możliwość zamieszkania w mieszkaniu na parterze z pięknym ogródkiem do wyłącznego użytku lub na 1 piętrze z urokiem korzystania z przestronnych tarasów. Usytuowanie osiedla, z dala od ruchliwych ulic, gwarantuje ciszę i spokój dla mieszkańców.

INDYWIDUALNY PROJEKT MIESZKANIA

Możliwość realizacji wykończenia mieszkań na podstawie projektu budowlanego, skorzystania z projektu zamiennego lub wykonanie własnej aranżacji. To wszystko w cenie mieszkania.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubelskie
  • Metrażod 65 do 192 m2
  • PowiatLublin
  • Termin oddaniaI kw. 2023
  • MiejscowośćLublin
  • Liczba mieszkań136
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSławinkowska 134

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 11
Liczba kondygnacji: 2-3
Liczba apartamentów: 136
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję