Opis inwestycji

Inwestycja MIŁA PARK to 5 budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w południowej cześć Rzeszowa. Aktualnie w sprzedaży oferujemy trzeci etap inwestycji – budynek E.

Budynek E na osiedlu MIŁA PARK to obiekt składający się z 76 przestronnych mieszkań. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem i 2 kondygnacje podziemne. Inwestycja inspirowana jest skandynawskimi standardami, dlatego mieszkania charakteryzują się dużymi oknami oraz wysoką jakością materiałów w częściach wspólnych. Dodatkową przestrzeń zapewniają także okazałe balkony lub tarasy, które dodają komfortu użytkowania. Na terenie osiedla zostaną wprowadzone rozwiązania wpływające na wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców. Inwestycja zostanie wyposażona w system domofonów lub video-domofonowy oraz drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej klasie antywłamaniowości. Na terenie osiedla nie zabraknie również miejsc postojowych naziemnych i podziemnych.

 

Dla najmłodszych zostanie zrealizowany plac zabaw oraz teren rekreacyjny. Deweloperem inwestycji jest AKRO DOM DEWELOPER, który dba o to, aby inwestycje prezentowały najwyższe standardy.

Dla każdego z przyszłych nabywców lokali w budynku E na osiedlu MIŁA PARK zostały przewidziane ustawne komórki lokatorskie oraz obszerna wózkowania.

 

***MIŁA PARK*** - Lokalizacja

Osiedle MIŁA PARK zlokalizowane jest w Rzeszowie u zbiegu ulic Miłej oraz Kardynała Karola Wojtyły. Jest to już kolejna nasza inwestycja na Drabiniance - nowi nabywcy decydujący się na zakup mieszkania w Rzeszowie bardzo chętnie decydują się na tę dzielnicę, ze względu na zieloną okolice, a także bliskość centrów handlowych (Millenium Hall czy CH Plaza), dyskontów, punktów usługowych, a wreszcie - bliskiej odległości od zielonych rekreacyjnych terenów w dolinie Wisłoka

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodkarpackie
  • Metrażod 25 do 56 m2
  • PowiatRzeszów
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćRzeszów
  • Liczba mieszkań76
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaMiła

Inwestycje w pobliżu

OSIEDLE ŚNIEŻNA Rzeszów, Podkarpackie

133 m2

Powierzchnia

17

Mieszkania

Zaciszna Dolina Rzeszów, Podkarpackie

134 m2

Powierzchnia

12

Mieszkania

Osiedle Wojtyły Rzeszów, Podkarpackie

30 - 80 m2

Powierzchnia

28

Mieszkania

DWORZYSKO PARK Rzeszów, Podkarpackie

36 - 87 m2

Powierzchnia

100

Mieszkania

Widokowa Staroniwa Rzeszów, Podkarpackie

137 m2

Powierzchnia

5

Mieszkania

Os. Porąbki Rzeszów, Podkarpackie

118 m2

Powierzchnia

28

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję