Osiedle Wyszyńskiego

Deweloper: MD Investments

Opis inwestycji

Osiedle Wyszyńskiego
Doskonała lokalizacja w pobliżu ścisłego centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica, oraz nowoczesna architektura wpisująca się w historyczną część miasta to niewątpliwe atuty nowej inwestycji powstającej w Bielsku Podlaskim.

Pierwszy etap składający się z dwóch budynków połączonych częścią podziemną, w której zlokalizowane są garaże i pomieszczenia techniczne, jest etapem inicjującym powstanie niezależnego kompleksu mieszkalnego spełniającego standardy nowoczesnego funkcjonowania w mieście. Obszar na którym zostanie zrealizowany całościowy plan zagospodarowania obejmuje ponad 35 000 mkw powierzchni, w której przestrzeń, tereny zielone oraz nowoczesne rozwiązania funkcjonale będą odgrywały kluczową rolę.

Pierwszy etap zakłada budowę dwóch budynków na które łącznie składać się będzie 66 mieszkań. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają własne ogrodzone ogródki, zaś mieszkania znajdujące się na ostatniej- szóstej kondygnacji posiadają przestronne tarasy, z których rozpościerać się będzie widok na całe miasto. Pozostałe mieszkania wyposażone są w balkony.

Wszystkie mieszkania w inwestycji zostały rozplanowane w sposób zapewniający maksymalne komfortowe użytkowanie, przy jednoczesnej obecności całodziennego naturalnego światła. Na terenie osiedla znajdują się zarówno naziemne jak i podziemne miejsca parkingowe, a także plac zabaw dla dzieci, zewnętrza wózkarnia i rowerownia, oraz wspólna przestrzeń zielona zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. Każdy budynek wyposażony jest w cichobieżną windę, przemieszczającą się od kondygnacji podziemnej do najwyższej kondygnacji budynku. Wejścia od budynków znajdują się zarówno od wewnętrznego dziedzińca osiedla jak i od strony ul. Wyszyńskiego. Osiedle będzie funkcjonowało jako obiekt zamknięty z własną bramą wjazdową  i bramkami dostępowymi od ulicy Wyszyńskiego.

W inwestycji dostępne są lokale mniejsze do 45 mkw, średnie do 60 mkw oraz duże do 74 mkw. Mieszkania mniejsze to głównie typ mieszkań M1 i M2, zaś mieszkania średnie i duże występują w konfiguracji mieszkań M2, M3 i M4. Cena wybranego mieszkania uzależniona jest jest od jego położenia oraz wielkości balkonu, tarasu czy ogródka. Mieszkania dostępne są już od 177 000 zł. 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 34 do 74 m2
  • Powiatbielski
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćBielsk Podlaski
  • Liczba mieszkań66
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWyszyńskiego
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję