Kazańska 19

Deweloper: Grodzki Development
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Kazańska 19 to bogata i zróżnicowana pod względem metraży i funkcjonalnych układów oferta apartamentów. Jej cechami wspólnymi są wysoka jakość i starannie przemyślany rozkład pomieszczeń, gwarantujący ponadczasową użyteczność apartamentów.

W naszej ofercie znajdują się 94 nowoczesne apartamenty. W ramach inwestycji zaprojektowaliśmy ustawne i komfortowe 2p i 3p apartamenty od 31m2 do 71m2. Dostępne są również przestronne apartamenty 4p. o powierzchniach od 63m2 do 86m2. Na najwyższych kondygnacjach znajdują się także olbrzymie dwupoziomowe lofty o metrażach od 87m2 do 114 m2, unikalne na lokalnym rynku nieruchomości”.

Przygotowaliśmy dużo miejsca do przechowywania w każdym apartamencie a ponad 20% z nich posiada dedykowane garderoby 

 

Najlepsze lokalizacje są tam gdzie żyje się wygodnie.  W zacisznej, zielonej przestrzeni przy ul. Kazańskiej w Łomży powstaje prestiżowa inwestycja Kazańska 19 apartamenty.

Połączenie dogodnej lokalizacji, innowacyjnej architektury oraz nowoczesnych rozwiązań czyni tę inwestycję idealnym miejscem do zamieszkania.

Zaprojektowaliśmy prestiżowe miejsce do życia osobom ceniącym prywatność i nowoczesne rozwiązania.

Kazańska 19 to ciche i przyjazne miejsce, w którym znajdziesz wytchnienie i bliskość natury. Pełne zieleni okoliczne tereny zachęcają do przejażdżek rowerowych czy długich popołudniowych spacerów.

W najbliższej okolicy znajdują się również liczne sklepy, placówki oświatowe, punkty usługowe, piekarnie, centrum handlowe, przychodnie lekarskie i apteki. Bogata infrastruktura oraz bliskość komunikacji miejskiej zapewni wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 31 do 71 m2
  • PowiatŁomża
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćŁomża
  • Liczba mieszkań94
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKazańska 19
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję