Osiedle Pogodne

Deweloper: Wasilewski Developer
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

W realizacji jest budynek wielorodzinny na Osiedlu Pogodnym w Grajewie (etap VI) przy ulicy Wojska Polskiego 78. Do maja 2023 roku planujemy oddać do użytku 54 mieszkania. Powierzchnie lokali wynoszą od 43,28 m2 do 81,88 m2.

Inwestycje na Osiedlu Pogodnym w Grajewie rozpoczęliśmy w 2015 roku. Do 2018 roku zakończyliśmy 2 etapy inwestycji. Oddaliśmy do użytku 187 mieszkań.  W 2019 roku oddaliśmy do użytku 60 mieszkań w budynku przy ulicy Tabortowskiego 1 (III etap), w 2020 roku – 55 mieszkań przy ulicy Tabortowskiego 3 (IV etap), a w II kwartale 2021 roku kolejne 25 mieszkań przy ulicy Tabortowskiego 5.
Proste, nowoczesne bryły, jasna kolorystyka budynków sprawiła, że mieszkańcy Grajewa zyskali eleganckie miejsce do życia. Każdy  budynek posiada podziemną halą garażową, parkingi oraz tereny rekreacyjne w zieleni urządzonej. Dostęp do mieszkań z hali garażowej możliwy jest dzięki zainstalowanym windom, które dowiozą Państwa z poziomu hali na każdą kondygnację mieszkalną. W piwnicy budynku zlokalizowane są komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Wokół budynku tereny zielone i plac zabaw dla dzieci.

Mieszkania zaprojektowane są z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Lokale mieszkalne charakteryzują się bardzo dobrym doświetleniem dzięki dużym oknom, a dodatkowym atutem są przestronne , wykończone w standardzie balkony. W każdej łazience zapewniamy ogrzewanie podłogowe.

Na życzenie klienta, w miarę możliwości technicznych, oferujemy dokonanie korekty układu wewnętrznych ścian działowych lub połączenia sąsiednich mieszkań.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 29 do 109 m2
  • Powiatgrajewski
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćGrajewo
  • Liczba mieszkań480
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaPłk Tadeusza Falewicza

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 11
Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 480
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję