Nieruchomości Podlaskie Białystok Białystok  Apartamenty Warszawska 109 

 Apartamenty Warszawska 109 

Deweloper: Ideal Invest
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

„Na Warszawskiej weekend zwykle zaczyna się w czwartek. Nie jest jednak pewne, kiedy się kończy…” (autor nieznany) Tak można wyczytać na stronie  Stowarzyszenia Przyjaciół ul. Warszawskiej. Ulica Warszawska ma swoich wielbicieli oraz kultowe miejsca. Jest najstarszą ulicą w Białymstoku. Jest nieoczywista, ma tajemnice, zakamarki i niepowtarzalną atmosferę. Inwestycja Warszawska 109 pragnie wtopić się w pejzaż i zaprzyjaźnić. To kolejna po Piasta 17 urocza kamieniczka w naszym wykonaniu. Zależy nam na tworzeniu ładnych budynków, będących prywatnymi enklawami komfortu. Gdzie od wejścia wzbiera uczucie:  „chcę tu żyć”.

Bryle niewielkiego budynku, składającego się jedynie z 35 mieszkań nadaliśmy klasyczny, aczkolwiek zróżnicowany kształt i zadbaliśmy o klasyczne wykończenie. Elewacja budynku będzie poprzecinana boniami i utrzymana w ciepłej, białej tonacji z modnymi szarymi dodatkami i eleganckimi akcentami na poziomie parteru. Lekkości bryle budynku nadadzą duże okna i szerokie balkony. Całość zamknie subtelny gzyms nad ostatnią, czwartą kondygnacją. Wybierając Warszawską 109 otrzymasz unikatową przestrzeń mieszkalną, do której dotrzesz przechodząc z przyjemnością przez czerpiące z najlepszych wzorów kamienic części wspólne. Układy wzorów na korytarzach, portale drzwiowe oraz pozostałe detale inspirowane stylem kamienic sprawią codzienną przyjemność obcowania z subtelną elegancją.

Inwestycja Apartamenty Warszawska 109 znajduje się na terenie zabudowy śródmiejskiej w bezpośrednim sąsiedztwie pełnej infrastruktury społecznej osiedla i jego punktów handlowo – usługowych. Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych: ul. Piastowską i Branickiego i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszystkich zakątków miasta.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 30 do 108 m2
  • PowiatBiałystok
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćBiałystok
  • Liczba mieszkań24
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWarszawska
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję