Apartamenty Marczukowska

Deweloper: Ideal Invest
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Inwestycja Apartamenty Marczukowska to nowa jakość i nowoczesne spojrzenie na mieszkanie w mieście. Niewysoki elegancki budynek subtelnie wkomponowuje się w otoczenie rozległych, zagospodarowanych terenów zielonych ze stawami. Wyposażony w ciche windy, szerokie klatki schodowe, wygodny garaż podziemny i obszerne balkony z widokiem na stawy sprawia, że życie w tym miejscu będzie i przyjemne i piękniejsze.

Inwestycja Apartamenty Marczukowska usytuowana jest w zacisznej części miasta w pobliżu basenu i terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie pełnej infrastruktury społecznej osiedla i jego punktów handlowo – usługowych. Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych: ul. Gen Sikorskiego i ul. Hetmańska i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszystkich zakątków miasta. Niezwykłe otoczenie  terenów zielonych da chwilę wytchnienia i tak potrzebnego spokoju.

Czterokondygnacyjny budynek posiada bardzo lekką i zróżnicowaną bryłę dzięki rozmieszczeniu dużych balkonów wykończonych szklanymi balustradami. Budynek zaprojektowany jest w kształcie litery U o prostej formie w stonowanej kolorystyce. Bryła jest biała z akcentami w postaci szarych ram okalających strefy wejściowe z wypełnieniem z pionowych listw w kolorze jasnego drewna oraz wysokim cokołem w kolorze ciemnoszarym. Motyw wypełnienia listwami w kolorze drewna został powtórzony w strefach balkonów i jednej ze ścian od strony wewnętrznego dziedzińca.

Apartamenty Marczukowska to popularne metraże, funkcjonalne rozkłady i doświetlone przestrzenie dzięki dużym oknom oraz obszernym balkonom. Apartamenty Marczukowska to inspirująca przestrzeń dla codziennego życia.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 40 do 73 m2
  • PowiatBiałystok
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćBiałystok
  • Liczba mieszkań76
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWincentego Witosa
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję