MODZELEWSKIEGO

Deweloper: Kosacki Budownictwo
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

 Inwestycja pod nazwą "MODZELEWSKIEGO BUDYNEK C1" realizowany jest na podstawie art. 12 ust. 2 ustawy z dnia 02.03.2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

        Od wielu lat pracujemy nad wdrażaniem nowoczesnych technologii na naszych inwestycjach. W dobie pandemii, biorąc pod uwagę panujące zagrożenia związane z COVID - 19 oraz innych chorób zakaźnych, bazując na opiniach czołowych specjalistów, w tym z dziedziny chorób zakaźnych, wirusologii, zdrowia publicznego, analizach, ale także i własnych doświadczeniach, stworzyliśmy innowacyjne, zapewniające bezpieczeństwo w dobie pandemii budynki wielorodzinne wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych, do tej pory niedostępnych w większości budynków mieszkalnych, a jedynie w placówkach ochrony zdrowia. Oferujemy bezkonkurencyjną, wyjątkową ofertę skierowaną do osób odczuwających skutki COVID-19, świadomych konieczności zwiększenia bezpieczeństwa w dobie pandemii oraz potrzebie prewencji chorób zakaźnych, w tym w szczególności stosowania rozwiązań stanowiących oczywisty przejaw realnego przeciwdziałania COVID-19.

        Bezpieczeństwo biologiczne mieszkańców budynków wielorodzinnych jest innowacyjnym elementem rozwoju współczesnego budownictwa. Systemy bezpieczeństwa biologicznego są codziennością w placówkach ochrony zdrowia, jednak dotychczas nie zostały one zaimplementowane w budownictwie mieszkaniowym.

        Zastosowanie technologii zwiększającej bezpieczeństwo w dobie pandemii stanowi istotne novum w budownictwie mieszkaniowym, odpowiada też aktualnym problemom epidemicznym, sprzyja bezpieczeństwu życia i zdrowia w kontekście pandemii COVID-19, ale i innych chorób zakaźnych. W zgodnej opinii ekspertów z branży medycznej innowacyjne rozwiązania planowane na naszych inwestycjach mogą stanowić wzór odpowiedzi branży budowlanej na potrzeby społeczne w dobie pandemii.

        W trosce o bezpieczeństwo, ochronę życia i zdrowia, a także komfort psychiczny przyszłych mieszkańców współpracujemy z najwyższej rangi specjalistami m. in. z wirusologii, zdrowia publicznego, chorób zakaźnych, którzy stale opiniują, nadzorują nasze inwestycje w zakresie wszelkich rozwiązań związanych z podniesieniem komfortu i bezpieczeństwa w naszych budynkach.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 30 do 80 m2
  • PowiatBiałystok
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćBiałystok
  • Liczba mieszkań520
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWiewiórcza
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję