Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /class/locations.class.php on line 537

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /class/locations.class.php on line 538

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /class/locations.class.php on line 539
Leśna Przystań, Klepacze — mieszkania od dewelopera M Development Białystok | Villare.pl

Opis inwestycji

Projektowaniu tej wyjątkowej inwestycji od samego początku przyświecał cel stworzenia miejsca wysoce przyjaznego jej Mieszkańcom oraz środowisku. Naszym założeniem było stworzenie pierwszego ekologicznego osiedla na mapie Białegostoku. Położenie w sąsiedztwie Lasu Turczyńskiego determinowało zastosowanie nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii, które jednocześnie miały być kluczem do budownictwa zgodnego z ideą zrównoważonego rozwoju. Idąc tą myślą, wykorzystując ekologiczne rozwiązania, zaprojektowaliśmy 44 mieszkania oraz 24 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, w których wymarzone miejsce do życia znajdzie łącznie 68 rodzin. 

Mając na uwadze troskę o środowisko, wybór pompy ciepła jako systemu grzewczego był oczywisty. W połączeniu z zastosowanym ogrzewaniem podłogowym zmaksymalizowany zostanie komfort termiczny w budynku. Nowoczesne urządzenie umożliwi także podgrzanie wody użytkowej oraz pozwoli na chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim. 

Wyjątkową wygodę zapewni zastosowana w budynkach rekuperacja – oczyszczone z alergenów i kurzu powietrze będzie tworzyło idealne środowisko szczególnie osobom zmagającym się z alergiami i uczuleniami. Dodatkowo przy współpracy z pompą będzie zapobiegać utracie ciepła, co znacząco wpłynie na obniżenie kosztów ogrzewania. 

Przyszłym Mieszkańcom, dla których ważny jest los planety, ale także osobisty komfort finansowy, zagwarantujemy możliwość wyposażenia swojego domu w panele fotowoltaiczne. Ich zastosowanie znacząco zwiększy wydajność pompy ciepła, co poskutkuje obniżeniem rachunków oraz pozytywnie wpłynie na środowisko. 

Mamy świadomość tempa dzisiejszego życia i tego, jak cenny jest czas, który każdego dnia musimy rozdysponować na wiele czynności. Dlatego budynki inwestycji Leśna Przystań wyposażymy w urządzania zaawansowane technologicznie. Ich obsługa będzie wyjątkowo prosta, nie zajmująca wiele czasu i dostępna na urządzeniach mobilnych, dzięki dedykowanej aplikacji. 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 72 do 100 m2
  • Powiatbiałostocki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćKlepacze
  • Liczba mieszkań68
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaAkacjowa

Inwestycje w pobliżu

Przy Polnej Klepacze, Podlaskie

124 m2

Powierzchnia

2

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję