Leśna Przystań

Deweloper: M Development Białystok
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Projektowaniu tej wyjątkowej inwestycji od samego początku przyświecał cel stworzenia miejsca wysoce przyjaznego jej Mieszkańcom oraz środowisku. Naszym założeniem było stworzenie pierwszego ekologicznego osiedla na mapie Białegostoku. Położenie w sąsiedztwie Lasu Turczyńskiego determinowało zastosowanie nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii, które jednocześnie miały być kluczem do budownictwa zgodnego z ideą zrównoważonego rozwoju. Idąc tą myślą, wykorzystując ekologiczne rozwiązania, zaprojektowaliśmy 44 mieszkania oraz 24 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, w których wymarzone miejsce do życia znajdzie łącznie 68 rodzin. 

Mając na uwadze troskę o środowisko, wybór pompy ciepła jako systemu grzewczego był oczywisty. W połączeniu z zastosowanym ogrzewaniem podłogowym zmaksymalizowany zostanie komfort termiczny w budynku. Nowoczesne urządzenie umożliwi także podgrzanie wody użytkowej oraz pozwoli na chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim. 

Wyjątkową wygodę zapewni zastosowana w budynkach rekuperacja – oczyszczone z alergenów i kurzu powietrze będzie tworzyło idealne środowisko szczególnie osobom zmagającym się z alergiami i uczuleniami. Dodatkowo przy współpracy z pompą będzie zapobiegać utracie ciepła, co znacząco wpłynie na obniżenie kosztów ogrzewania. 

Przyszłym Mieszkańcom, dla których ważny jest los planety, ale także osobisty komfort finansowy, zagwarantujemy możliwość wyposażenia swojego domu w panele fotowoltaiczne. Ich zastosowanie znacząco zwiększy wydajność pompy ciepła, co poskutkuje obniżeniem rachunków oraz pozytywnie wpłynie na środowisko. 

Mamy świadomość tempa dzisiejszego życia i tego, jak cenny jest czas, który każdego dnia musimy rozdysponować na wiele czynności. Dlatego budynki inwestycji Leśna Przystań wyposażymy w urządzania zaawansowane technologicznie. Ich obsługa będzie wyjątkowo prosta, nie zajmująca wiele czasu i dostępna na urządzeniach mobilnych, dzięki dedykowanej aplikacji. 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 72 do 100 m2
  • Powiatbiałostocki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćKlepacze
  • Liczba mieszkań68
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaAkacjowa
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję