Opis inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja przy ulicy Starosielce na osiedlu Nowe Miasto wyróżnia się modernistyczną i funkcjonalną architekturą. Imitacja drewna wpleciony między stonowane kolory idealnie wpisuje się w otaczający krajobraz.

 

 

  • Cisza, spokój, komfort, a zarazem nowoczesność, rozumiana nie tylko poprzez wzgląd na estetyczność, ale przede wszystkim na wygodę to jedne z wielu zalet naszej inwestycji. Wszystkie niezbędne miejsca takie jak: sklepy, apteki, szpital, szkoły czy przystanki autobusowe znajdują się w zasięgu ręki. Pomimo bliskiego sąsiedztwa Alei Ignacego Paderewskiego (co jest również dużą zaletą, umożliwiająca szybkie przemieszczanie się) nie zaznamy na osiedlu „Orzechowe Zacisze” zgiełku samochodów, czy miejskiego gwaru. Dojazd do osiedla zapewnia dobra sieć lokalnych dróg dojazdowych, głównie ul. Octowa oraz ul. Transportowa. W okolicy znajdują się domki jednorodzinne, które niekiedy sprawiają iż owa część miasta przypomina obszary podmiejskie. Miejsce jest zatem idealne zarówno dla osób ceniących sobie spokój i ciszę jak i dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod ręką.

Co więcej bardzo cenimy sobie jakość i dbamy aby nasze budynki były wykonane w jak najwyższym standardzie. Duży nacisk kładziemy na energooszczędność, nowoczesne instalacje teletechniczne oraz najwyższej jakości materiały budowlane.

Powyższa inwestycja składa się z 19 części mieszkalnych. Budynki zgromadzone są w 3 domach w zabudowie szeregowej oraz 4 bliźniakach. Każda z nich posiada powyżej 76,40m2, 3 pokoje, 2 łazienki, duży salon z kuchnią oraz pomieszczenie gospodarcze. Ponadto do każdego mieszkania gwarantujemy miejsce postojowe. Budowa planowana jest w dwóch etapach. Realizacja pierwszego etapu rozpocznie się na początku 2021 r. i w jej skład wchodzić będą 3 budynki bliźniacze oraz jeden w zabudowie szeregowej posiadający 4 oddzielne mieszkania. W tym momencie warto wspomnieć iż nasza inwestycja jest korzystniejsza od mieszkań usytuowanych w blokach. W niższej cenie możesz stać się właścicielem mieszkania z własnym ogródkiem w przyjaznym otoczeniu, a co najważniejsze pozbawionym czynszu. Zapraszamy do kontaktu i gwarantujemy niezawodność.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 77 m2
  • PowiatBiałystok
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćBiałystok
  • Liczba mieszkań19
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaTransportowa

Inwestycje w pobliżu

Aura Apartamenty Białystok, Podlaskie

38 - 61 m2

Powierzchnia

58

Mieszkania

TWOJA NIEMEŃSKA Białystok, Podlaskie

43 - 78 m2

Powierzchnia

33

Mieszkania

MODZELEWSKIEGO Białystok, Podlaskie

30 - 80 m2

Powierzchnia

520

Mieszkania

Osiedle Novowarszawska Białystok, Podlaskie

Rzemieślnicza Białystok, Podlaskie

37 - 60 m2

Powierzchnia

94

Mieszkania

Osiedle Nowe Bojary Białystok, Podlaskie

26 - 69 m2

Powierzchnia

1450

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję