Na skraju lasu

Deweloper: Pogoda Invest
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

W bezpośredniej granicy Białegostoku w gminie Supraśl w Grabówce powstanie nasza kolejna inwestycja Na skraju lasu. Grabówka to miejscowość, która w zupełności zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagającej rodziny. Znajdują się tam szkoły, przedszkola, przychodnie i sklepy. Co ważne, wszystko to w okolicy urokliwych terenów leśnych pozwalających na wypoczynek na łonie natury z pięknymi terenami do spacerów i uprawiania sportów, biegania czy jazdy na rowerze. Miejsce, które łączy w sobie infrastrukturę miasta z ciszą i zapachem przyrody.
W miejscu wprost idealnym do zamieszkania powstanie długo wyczekiwana nasza najnowsza inwestycja - osiedle domów w zabudowie szeregowej. W niewielkiej odległości od Białegostoku na skraju lasu powstawanie kompleks złożony z dwóch szeregówek po 4 domy w każdej. Osiedle Na skraju lasu w Grabówce jest odpowiedzią dla klientów szukających domu w niewielkiej odległości od miasta Białystok. Do miejscowości kursują dwie linie autobusów z Białegostoku 1, 105.
Domy charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością, dużymi przeszkleniami, wysokim standardem energetycznym, ogrzewaniem podłogowym na parterze budynku oraz pięknym wykończeniem budynków i całego osiedla.
Oferujemy segmenty o powierzchni użytkowej 122,75 m2 na działkach o powierzchni od 184 m2 do 366 m2.

Sprzedaż osiedla rozpoczęła się w IV kwartale 2021 roku łącznie dostępnych jest 8 domów. Do domów zostaną doprowadzone media tzn. woda, kanalizacja, prąd, istalacja do ogrzewania pompą ciepła, światłowód. Dojazd do osiedla stanowi droga gminna, natomiast przez osiedle droga wykonana będzie z kostki brukowej.
Nasze domy charakteryzują się prostą, klasyczną bryłą, która jest wygodnym rozwiązaniem dla kilkuosobowej rodziny. Układ funkcjonalny domu jest niezwykle intuicyjny. Na dole znajduje się przestronny salon wraz z jadalnią i otwartą kuchnią. Dużym atutem tego projektu są cztery duże pokoje na piętrze, które w pełni zaspokoją potrzeby nawet kilkuosobowej rodziny, łazienka z prysznicem na parterze, oraz dodatkowa przestrzeń w garażu. Przyjazny rozkład pomieszczeń i brak skosów na piętrze sprawia, że dom posiada olbrzymi potencjał i możliwości aranżacji. Domy w Grabówce, tak jak nasze poprzednie inwestycje to domy zaprojektowane z myślą o poszanowaniu energii oraz zredukowaniu kosztów utrzymania domu. Mając to na uwadze, wybór pompy ciepła jako systemu grzewczego był oczywisty. Nowoczesne urządzenie umożliwi także podgrzanie wody użytkowej oraz pozwoli na chłodzenie pomieszczeń w okresie letnim. Ponadto dom wyposażony zostanie w instalacje do zamontowania paneli fotowoltaicznych, dzięki którym będzie możliwe korzystanie z czystej odnawialnej energii ze słońca, która zapewni niezależność energetyczną i oszczędność pieniędzy a garaż w instalacje umożliwiające ładowanie samochodu elektrycznego. Aby podwyższyć komfort życia przyszłych mieszkańców nasze domy na parterze wyposażyliśmy w niezbędne instalacje do zamontowania klimatyzacji.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPodlaskie
  • Metrażod 123 m2
  • Powiatbiałostocki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćGrabówka
  • Liczba mieszkań8
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaBiałostocka
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję