Osiedle na Zdrowiu

Deweloper: WAN S.A.

Opis inwestycji

Projekt Osiedle na Zdrowiu jest realizowane w ramach kilku niezależnych przedsięwzięć deweloperskich, w trakcie których powstaną łącznie 463 mieszkania o powierzchniach użytkowych w poszukiwanym na rynku przedziale od 31 do 94 m2. Mieszkania wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością, o przystępnym metrażu, w którym zarówno single, jak i rodziny z dziećmi odnajdą coś dla siebie.

Specyfika i oryginalność Osiedle na Zdrowiu to doskonała ekspozycja, tuż przy Parku im. Józefa Piłsudskiego, potocznie zwanym Parkiem na Zdrowiu. Największy w mieście zespół przyrodniczy jest tuż na wyciągnięcie ręki, co pozwoli przyszłym mieszkańcom aktywnie spędzać czas, bądź błogo wypoczywać na świeżym powietrzu. Spokojna jednorodzinna zabudowa w sąsiedztwie kreuje klimat przedmieść, który jest słusznym i bezpiecznym wyborem dla rodzin.

Teren inwestycji jest dodatkowo ogrodzony, a w jego obrębie, w trosce o najmłodszych powstanie plac zabaw.Nowa inwestycja wykorzystując otaczającą przyrodę aranżuje przyjazną przestrzeń również w obrębie osiedla. Inwestor wkomponuje w teren zabudowy rozlegle pasy zieleni oraz strefę do relaksu Każde mieszkanie posiadać będzie ogródek lokatorski, bądź taras.

W ramach inwestycji Osiedle na Zdrowiu III powstanie 14 trzykondygnacyjnych budynków oraz 4 budynki jednorodzinne z dwoma dwukondygnacyjnymi lokalami mieszkalnymi w każdym budynku. Na przyszłych mieszkańców czekają również naziemne miejsca postojowe zlokalizowane na terenie osiedla. Każde mieszkanie wyposażone będzie w taras, bądź ogródek lokatorski.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŁódzkie
  • Metrażod 31 do 94 m2
  • PowiatŁódź
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćŁódź
  • Liczba mieszkań463
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSpadochroniarzy

Inwestycje w pobliżu

Botanic Park Łódź, Łódzkie

29 - 105 m2

Powierzchnia

350

Mieszkania

Wólczańska 248 Łódź, Łódzkie

49 - 73 m2

Powierzchnia

110

Mieszkania

Jugosłowiańska Park Łódź, Łódzkie

146 m2

Powierzchnia

13

Mieszkania

Łagiewnicka Park Łódź, Łódzkie

131 - 133 m2

Powierzchnia

22

Mieszkania

Złotno Park Łódź, Łódzkie

121 - 182 m2

Powierzchnia

66

Mieszkania

Diasfera Łódzka Łódź, Łódzkie

25 - 96 m2

Powierzchnia

468

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję