Dębowe Zacisze

Deweloper: MK Inwestycje S.C.
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

„Dębowe Zacisze” to nowa inwestycja realizowana w Rypinie przy ul. Koszarowej z ofertą mieszkań o najwyższej jakości. Usytuowana w miejscu, gdzie zaznają Państwo dużo spokoju i ciszy. Inwestycja ta stanowi niewątpliwie atrakcyjną ofertę na rynku deweloperskim, tym bardziej, że w grę wchodzi nowoczesne budownictwo z funkcjonalnymi mieszkaniami.

Budynki przy ul. Koszarowej to inwestycja dopracowana w każdym detalu. Jasna elewacja budynku przełamana zostanie drewnopodobnymi elementami. Wyjątkowe połączenie kolorów, które doskonale się ze sobą komponują, stworzą elegancką całość. Aranżacja części wspólnych i ciekawe, nowoczesne detale nadadzą wyjątkowy klimat. Także zaprojektowana roślinność znajdująca się na terenie inwestycji będzie idealnie komponować się z budynkami, podkreślając ich charakter. Każdy budynek wyposażony zostanie w dwie windy, które umożliwią przedostanie się na wszystkie kondygnacje. W każdym z budynków na ośmiu kondygnacjach powstanie łącznie 87 mieszkań. Do części mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki, a mieszkania na pozostałych piętrach posiadać będą przestronne balkony.

Kompleks zawierać będzie dwa budynki o nowoczesnej i niebanalnej architekturze zaprojektowane z dużą dbałością o komfort i wygodę mieszkańca. W naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb lokale o powierzchniach od 34,55 m² do 62,77 m², które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Budynki składają się z ośmiu kondygnacji naziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, na której zaprojektowano komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne.

Zaplanowane ze szczególną dbałością detale wykończeniowe wraz z ogrodzonym nowoczesnym placem zabaw dla dzieci w różnym wieku i miejscami rekreacyjnymi, takimi jak siłownia zewnętrzna wpływają na wyjątkowy i niepowtarzalny charakter tej Inwestycji. Siłownia zewnętrzna będzie miejscem ćwiczeń, wypoczynku i spotkań mieszkańców osiedla. Sprzęty, które wchodzą w skład siłowni dostosowane są zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i seniorów, osób początkujących oraz zaawansowanych sportowców.

Inwestycja „Dębowe Zacisze” będzie w pełni monitorowana poprzez zastosowanie kamer zewnętrznych, zaś w lokalach zostaną zainstalowane wideodomofony w celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom jak największego bezpieczeństwa. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnią nowoczesne cichobieżne windy. Drzwi do lokali przewidziano antywłamaniowe. Stosując trzy-szybowe okna zapewnimy naszym mieszkańcom ciszę, ciepło i idealne warunki do odpoczynku. Wszystkie mieszkania jak wyżej opisano posiadają przestronne balkony lub ogródki zapewniające wypoczynek po ciężkim dniu pracy w ciszy od zgiełku miasta.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 35 do 63 m2
  • Powiatrypiński
  • Termin oddaniaI kw. 2024
  • MiejscowośćRypin
  • Liczba mieszkań174
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKoszarowa
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję