Kasprzaka

Deweloper: Ekobud
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

 

Budynek położony na rogu ulic Sikorskiego i Obrońców Tobruku to nowa inwestycja zlokalizowana w pobliżu tętniącego życiem centrum Olsztyna.

W obrębie inwestycji powstaje siedmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny z podziemnymi halami garażowymi, wyposażony w cichobieżne windy.

To wyjątkowe miejsce stanowi doskonałe połączenie wielkomiejskiego stylu z przestrzenią do odpoczynku. Wspaniała lokalizacja oraz okoliczne tereny zielone stwarzają idealne warunki do życia. Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych takich jak Park Centralny, ścieżka rowerowa nad brzegiem rzeki Łyny oraz Miejsce Kreatywnej Aktywności Eranova. Równie ważnym aspektem są przedszkola, szkoły, sklepy i liczne punkty usługowe położone w najbliższym otoczeniu. Położenie osiedla zapewnia wygodny dostęp do oferty miejskich autobusów i tramwajów. Bliskość ważnych dla Olsztyna arterii drogowych to z kolei plus dla osób zmotoryzowanych.

W budynku zaprojektowano 126 lokali mieszkalnych wraz z przestronnymi loggiami. Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska zlokalizowana w poziomie piwnic. Niezabudowaną część działki zaprojektowano pod kątem stworzenia jak największej liczby zewnętrznych miejsc postojowych, przy jednoczesnym wygospodarowaniu miejsca rekreacji dla dzieci i dorosłych oraz terenów zielonych.

Do każdego mieszkania należy dokupić miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWarmińsko-mazurskie
  • Metrażod 41 do 87 m2
  • PowiatOlsztyn
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćOlsztyn
  • Liczba mieszkań126
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaMarcina Kasprzaka

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 7
Liczba apartamentów: 126
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję