Varsovia Residence

Deweloper: HYDROBUD

Opis inwestycji

Varsovia Residence przy ul. Komeńskiego w Elblągu to inwestycja, która będzie alternatywą dla osób poszukujących mieszkań komfortowych, położonych w kameralnym osiedlu, otoczonych zielenią oraz świetnie połączonych z centrum miasta. Największym atutem przedsięwzięcia będzie bardzo dobry projekt - trzy niewysokie budynki, strzeżone osiedle, wysoki standard wykończenia części wspólnych, ułatwienia technologiczne oraz duża ilość miejsc postojowych zewnętrznych oraz garaży. Według harmonogramu budowa Varsovia Residence rozpoczyna się w sierpniu 2020 roku a nowi mieszkańcy osiedla otrzymają klucze już latem 2022 roku.
 

Inwestycja położona jest w miejscu idealnym dla osób, które cenią bliskość natury i łatwy dostęp do wszystkich punktów związanych z codziennym życiem. W sąsiedztwie osiedla znajduje się duży hipermarket razem z licznymi usługami. Miejsce to jest pełne zieleni i doskonale sprawdzi się w przypadku wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Z Varsovia Residence w kilka minut dociera się samochodem do centrum Elbląga. Można skorzystać również z jednego z trzech, znajdujących się w pobliżu inwestycji, przystanków komunikacji miejskiej. W niedalekiej odległości znajduje się także dworzec PKP i PKS oraz wyjazd na obwodnicę miasta.
 

Atrakcyjna lokalizacja obejmuje także sklepy, takie jak E. Leclerc czy nowo powstający Lidl, punkty usługowe, szkoły, żłobki oraz przedszkola. Wszystkie codzienne sprawy można załatwić szybko i wygodnie. To nowa inwestycja w Elblągu, która w tak wyjątkowy sposób łączy naturę z atutami miasta. Okolica jest cicha, bezpieczna i bardzo spokojna.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWarmińsko-mazurskie
  • Metrażod 36 do 100 m2
  • PowiatElbląg
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćElbląg
  • Liczba mieszkań50
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKomeńskiego

Inwestycje w pobliżu

Topolowo Elbląg, Warmińsko-mazurskie

37 - 82 m2

Powierzchnia

42

Mieszkania

Neonowa Point Elbląg, Warmińsko-mazurskie

31 - 91 m2

Powierzchnia

48

Mieszkania

Bednarska Elbląg, Warmińsko-mazurskie

26 - 101 m2

Powierzchnia

140

Mieszkania

Rezydencja Dolinka Elbląg, Warmińsko-mazurskie

28 - 68 m2

Powierzchnia

76

Mieszkania

Osiedle Ostoja Elbląg, Warmińsko-mazurskie

30 - 76 m2

Powierzchnia

82

Mieszkania

Korona Elbląga Elbląg, Warmińsko-mazurskie

33 - 115 m2

Powierzchnia

156

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję