Osiedle Natura

Deweloper: Inwest-Serwis
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Osiedle Natura w Klebarku Wielkim – Etap 2

Osiedle Natura etap 2 to 12 indywidualnie zaprojektowanych domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Klebarku Wielkim 8km od centrum Olsztyna.

Nowe dwukondygnacyjne domy na terenie nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych w Klebarku Wielkim, gm. Purda. Budynki zaprojektowano oraz wykonanno w technologii energooszczędnej z zachowaniem wysokich standardów oraz wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Cena 499.999,00 zł brutto obejmuje koszt działki oraz wykonania domu w stanie surowym zamkniętym z zachowaniem podwyższonego standardu energooszczędności. Wszystkie domy posiadają działki ok. 800m2 w zależności od wybranej lokalizacji.

W zakres oferty wchodzą: roboty ziemne, fundamenty, ściany konstrukcyjne, strop monolityczny, schody wewnętrzne betonowe, dach wykończony dachówką ceramiczną z orynnowaniem, wysokiej jakości stolarka okienna zapewniająca niski poziom utraty ciepła oraz elewacja budynku. Ponadto wykonanie przyłącza wody, gazu oraz kanalizacji sanitarnej wraz ze zbiornikiem. W projekcie uwzględniono budowę zbiornika na nieczystości, w najbliższym czasie planowana jest również budowa gminnej sieci kanalizacyjnej. Dojazd do działki utwardzony, droga z płyt betonowych.

Z uwagi na indywidualne podejście do każdego klienta proponujemy zakup domu w stanie surowym zamkniętym, z możliwością kompleksowego wykonania wszystkich prac wg szczegółowych ustaleń z nabywcą. Indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia nabywcy domu wybór zarówno koloru elewacji jak i indywidualne zaplanowanie rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń (możliwość zmiany lokalizacji ścian działowych) oraz wewnętrznego wykończenia domu dopasowanego do gustu nabywcy.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoOpolskie
  • Metrażod 177 m2
  • Powiatopolski
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćKlebark Wielki
  • Liczba mieszkań12
  • Rodzaj ofertyDom
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję