Osiedle Gregory

Deweloper: Gregor House
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Przy ulicy Katowickiej, obok Osiedla WIKTORIA HOUSE, powstaje dwubryłowy mieszkalno - usługowy budynek. Inwestycja realizowana jest z myślą o tych, którzy chcą żyć w sercu Opola i korzystać ze wszystkich powszechnie docenianych walorów centrum. Ulica Katowicka cieszy się lokalnie ponadprzeciętną opinią - wraz z rozwojem usług zachowała zarówno wysoki standard mieszkaniowy, jak i przyjemną przestrzeń. Gdy zechcesz pospacerować, bądź wyruszyć na przejażdżkę rowerem, 200 metrów od domu czeka Park, a dalej trasy na wyspę Bolko i inne tereny. Gdy zechcesz popływać, to 300 metrów od domu czeka pływalnia Akwarium. 

Większość mieszkań ma ekspozycję na słoneczne strony świata. 2 lub 3-pokojowe układy z dużymi balkonami są zaprojektowane tak, by wykorzystać potencjał każdego metra kwadratowego i zapewnić pełną funkcjonalność pomieszczeń. Na poziomie -1 zlokalizowany będzie garaż podziemny z komfortową liczbą miejsc postojowych. Przy budynku znajdzie się zielony skwer a cały teren będzie strzeżony. Obiekt wyposażony będzie w windy, liczniki umożliwiające odczyt z poziomu części wspólnych, instalacji przygotowanej pod szybki internet.

Przy projektowaniu budynku szczególną uwagę zwróciliśmy na ekonomiczne aspekty przyszłego użytkowania mieszkań. Zastosowane do budowy ścian bloczki porotherm pomogą utrzymać w mieszkaniach optymalny  mikroklimat, redukując wahania temperatury i wilgotności powietrza. Akustyczne dylatacje posadzek w lokalach oraz podkładki elastomerowe na klatkach schodowych minimalizują rozprzestrzenianie się hałasu. Montaż balkonów na łącznikach termicznych zapobiega powstawaniu mostków cieplnych. O spokój ducha zadba wielopoziomowy system bezpieczeństwa: oświetlenie terenu, ogrodzenie osiedla, domofon, drzwi antywłamaniowe do lokali a przede wszystkim całodobowa ochrona fizyczna.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoOpolskie
  • Metrażod 30 do 80 m2
  • PowiatOpole
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćOpole
  • Liczba mieszkań608
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKatowicka
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję