Oleander House

Deweloper: Oleander House

Opis inwestycji

Projektowany budynek będzie pełnił funkcję mieszkalno- usługową. Zaprojektowano jedną kondygnację usługową na poziomie parteru, dostępną bezpośrednio od ulicy Katowickiej oraz poprzez boczne wejście, prowadzące również do części mieszkalnej, z holem wejściowym i portiernią. Kondygnacja usługowa została zaprojektowana jako otwarta przestrzeń z wydzieloną częścią socjalną, ostateczna aranżacja będzie dokonana w konsultacji z docelowym najemcą. Na piętrach 1-3 zaprojektowano mieszkania dwu oraz trzy pokojowe, każde z balkonem, aneksem kuchennym lub z możliwością wydzielenia kuchni niezależnej. Łącznie na trzech kondygnacjach mieszkalnych zaprojektowano 39 mieszkań.

Kondygnację podziemną przeznaczono na garaż oraz niewielkie komórki gospodarcze oraz pomieszczenia techniczne. Na dachu natomiast przewidziano zadaszony taras z częścią rekreacyjną.

Budynek w całości jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Wejście do budynku na poziomie terenu jest dostępne bezpośrednio z poziomu terenu, natomiast na poszczególne kondygnacje dostęp zapewniony jest windą osobową. Ponad to na parkingu przewidziano miejsca parkingowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W zależności od ilości zakupionych mieszkań przez osoby niepełnosprawne istnieje możliwość przearanżowania mieszkań na potrzeby tych osób. Wszelkie istotne zmiany w projekcie zostaną odpowiednio udokumentowane i zgłoszone. Wszystkie mieszkania posiadają otwory wejściowe drzwiowe szer. 90cm w świetle.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoOpolskie
  • Metrażod 30 do 120 m2
  • PowiatOpole
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćOpole
  • Liczba mieszkań39
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKatowicka

Inwestycje w pobliżu

Ozimska77 Opole, Opolskie

42 - 160 m2

Powierzchnia

99

Mieszkania

Osiedle Gregory Opole, Opolskie

30 - 80 m2

Powierzchnia

608

Mieszkania

West End Apartaments Opole, Opolskie

31 - 60 m2

Powierzchnia

148

Mieszkania

Apartamenty Barona Opole, Opolskie

27 m2

Powierzchnia

104

Mieszkania

Nova Ozimska Opole, Opolskie

39 m2

Powierzchnia

304

Mieszkania

Apartamenty & Lofty Dragonów Opole, Warmińsko-mazurskie

30 - 79 m2

Powierzchnia

24

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję