Oświatowa Apart 9

Deweloper: Budex-Szyk
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Nowatorska inwestycja w centrum miasta wyróżniająca się w sposób bezkonkurencyjny. Lokalizacja, design, materiały wykończeniowe, zadaszone miejsca postojowe, przygotowanie pod klimatyzację to jedynie kilka aspektów z szerokiego wachlarza korzyści tego wyjątkowego przedsięwzięcia, które niebawem stanie się wymarzonym domem dla tych, którzy cenią wygodę oraz właściwy standard. Długo czekaliśmy na tego typu inwestycję w Starachowicach, wiec nie warto zwlekać, gdyż zainteresowanie jest ogromne.

 Myślisz o zmianie miejsca zamieszkania? A może masz ochotę przenieść się do nowoczesnego budynku w idealnej lokalizacji? Dlaczego idealnej? Bo w pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, szkoły, place zabaw, przedszkole, basen czy szpital. Dosłownie wszystko dla Ciebie i Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki.

 Całą inwestycję cechuje nowoczesność rodem z warszawskiego Wilanowa. Każde z mieszkań oraz lokali jest przygotowane do instalacji klimatyzacji z agregatem na dachu. Tynk kwarcowy gwarantuje nowoczesny ponadczasowy wygląd oraz solidne zabezpieczenie budynku. Projekt bryły zewnętrznej powoduje, że pojawia się nowa jakość luksusu w cenie, na którą możesz sobie pozwolić. Wyobrażasz sobie reakcję Twoich znajomych, gdy będą odwiedzać Cię po raz pierwszy? Tak właśnie smakuje satysfakcja z dobrze zainwestowanych pieniędzy.

 Na jednym z parkingów przy budynku istnieje możliwość zarezerwowania miejsca postojowego z zadaszeniem lub bez zadaszenia. Dodatkowo jest opcja dokupienia komórki lokatorskiej. Dbając o dobre samopoczucie lokatorów, inwestycja przewiduje zaaranżowanie przestrzeni zielonych wokół apartamentowca. Każde z mieszkań posiada balkon, są także apartamenty z tarasami. Nowe technologie zastosowane przy izolacji takie jak szyby 3-warstwowe oraz wentylacja półmechaniczna dają komfort cieplny jak również ciszę.

 W środku budynek będzie wykończony w ponadstandardowe elementy dekoracyjne oraz oświetlenie ledowe, które niewątpliwie ucieszy oko zarówno lokatorów jak i gości. Nieruchomość oczywiście posiada windę, którą da się zjechać do piwnicy. Komórki lokatorskie mają od 2 do 6 m2

 Pełny spis mieszkań znajduje się poniżej. Ich metraż jest zróżnicowany. Wacha się od 25 do 80 m2. Powierzchnia balkonów jest różnorodna. Wynosi od 1,8 m2 do tarasów liczących 59,79 m2.

 Warto rozważyć to miejsce jako doskonałą lokatę kapitału, gdzie stopa zwrotu przekracza nawet 10% w skali roku. W obecnym czasie to około 20 razy więcej niż na lokacie bankowej oraz dwu lub nawet trzykrotnie więcej niż wynoszą odsetki do kredytu hipotecznego.

 Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą realizacją. Podczas spotkania zaprezentujemy układ mieszkań i dobierzemy optymalne rozwiązanie.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚwiętokrzyskie
  • Metrażod 25 do 80 m2
  • Powiatstarachowicki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćStarachowice
  • Liczba mieszkań92
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaOświatowa
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję