Leśna Polana

Deweloper: Budex-Szyk
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Czy potrafisz sobie wyobrazić, jak to jest, gdy o poranku budzi Cię śpiew ptaków, a w okno zaglądają małe sarenki? Jeśli nie mieszkałeś nigdy w pobliżu lasu, to pewnie nie, ale można to zmienić. Dom w lesie jedynie 8 min od centrum Starachowic pozwoli Tobie i Twojej rodzinie codziennie obcować z przyrodą i cieszyć się świeżym powietrzem, o którym mieszkańcy miasta mogą jedynie pomarzyć.

 Przestronny rodzinny dom na zamkniętym osiedlu otoczony lasem, ponad 170m2 powierzchni całkowitej, brak czynszu, murowana wiata garażowa z tarasem, dwa balkony na piętrze, ekspozycja północ-południe, plac zabaw dla dzieci oraz dodatkowe miejsca postojowe dla gości. To idealne miejsce dla rodziny poszukującej cichej i spokojnej okolicy. Duży ogródek przynależny do każdego domu gwarantuje możliwość stworzenia własnego unikalnego klimatu potrzebnego do relaksu i grillowania. Każdy z domów posiada trzy pokoje oraz duży salon z kominkiem. Istnieje możliwość rozbudowania góry domu o kolejny pokój wykonany nad murowaną wiatą garażową. Gazowe ogrzewanie podłogowe oraz zastosowanie okien z trzema szybami i 15 cm styropianu zapewniają komfort jak również niewielkie koszty eksploatacji. Dach wykonany z betonowej dachówki to jakość, którą może pochwalić się niewiele inwestycji w dzisiejszych czasach. Wysoki standard oraz dobre materiały to elementy, które docenisz sam a u Twoich gości wywołają gwarantowaną zazdrość.

 W obecnych czasach nie tylko z powodu pandemii, własny dom poza miastem i do tego w lesie to opcja, która potrafi rozpalić wyobraźnię. Ludzie po prostu uciekają z centrum. Jeden krok dzieli Cię od zdrowych spacerów, zbierania grzybów czy możliwości podziwiania dzikiej przyrody, która zaiste ma działanie uspokajające. Właśnie takie warunki sprzyjają wychowywaniu dzieci lub po prostu pozwalają cieszyć się towarzystwem najbliższych.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚwiętokrzyskie
  • Metrażod 167 m2
  • Powiatstarachowicki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćBrody
  • Liczba mieszkań15
  • Rodzaj ofertyDom
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję