City Park Apartments

Deweloper: Garden City Development
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

City Park Apartments to inwestycja idealnie łącząca miejski styl i kameralność. Ulokowana w środku Starachowic przy ul. Pileckiego 14, w doskonale skomunikowanym rejonie, w pobliżu zrewitalizowanego Parku Miejskiego jest gwarancją prestiżowego adresu. Elegancki i nowoczesny budynek, zaprojektowany z wyjątkową dbałością o detale, tworzy oryginalną przestrzeń dla komfortu życia. Nowoczesny design to dopiero początek tego, co oferuje to wyjątkowe miejsce. Wysoka jakość wykonania, wyrafinowana architektura i innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawią, że każdy poczuje się tu wyjątkowo.

Jest to doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie styl i wysoki standard wykończenia. W tym budynku zamknęliśmy wszystko, co gwarantuje prestiż i wygodę. Projektując budynek zwróciliśmy uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców. City Park Apartments to mądrze zaprojektowany budynek. Doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań pozwolą na realizację nawet najbardziej wymagających projektów wnętrz. Lokale posiadają komfortowe duże balkony sięgające 1/4 powierzchni mieszkania oraz ogródki na parterze o powierzchni około dwukrotnie większej od powierzchni mieszkań, które zapewnią relaks na świeżym powietrzu. Pod budynkiem znajduje się garaż podziemny dający możliwość wygodnego i bezpiecznego parkowania oraz duża, nowoczesna winda, którą można wjechać z garażu na każdy poziom budynku. Obszerne lobby wejściowe i klatka schodowa wykończona jest w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem eleganckich detali i przemyślanych rozwiązań.

Nowoczesne urządzenia i instalacje techniczne oraz wysokiej jakości materiały budowlane zapewnią zdrowe i komfortowe warunki życia w mieszkaniu, dzięki nim budynek będzie niezwykle energooszczędny i będzie panował w nim zdrowy mikroklimat.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚwiętokrzyskie
  • Metrażod 58 do 89 m2
  • Powiatstarachowicki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćStarachowice
  • Liczba mieszkań56
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica Rtm. W. Pileckiego 14
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję