Murawy Gorzowskie

Deweloper: Rajbud development
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną w Gorzowie Wielkopolskim między ulicami Zwiadowców-Kostrzyńska a Kadetów-Tartaczna.

Lokalizacja jest dobrze znana Gorzowianom (miejsce po starym tartaku) - to teren zlokalizowany w oddaleniu od miasta, ale za to bardzo dobrze skomunikowany z centrum Gorzowa. Dodatkowym atutem położenia osiedla jest bliskość przepięknych terenów rezerwatu przyrody "Muraw Gorzowskich". Kompleks muraw należy do najcenniejszych tego typu w Polsce zachodniej. To miejsce sprzyjające spacerom, bieganiu czy jeździe na rowerze. Przyszli mieszkańcy tego osiedla będą mieli to na "wyciągniecie ręki". Spokojna i cicha okolica otoczona zielenią jest idealna dla osób pragnących wypocząć w swoim "M" po całym dniu pracy. Wszyscy wiedzą jednak, że ta część Gorzowa ciągle się rozwija również pod względem dostępności do usług handlowych, w pobliżu znajdują się supermarkety oraz inne ośrodki handlu, a ul. Dobrą można przemieścić się w szybkim czasie do ulicy Myśliborskiej. Nasze osiedle zlokalizowane jest również w wygodnym miejscu dla osób często korzystających z drogi ekspresowej S3.

Pierwszy etap budowy rozpoczęto trzema budynkami zlokalizowanymi od ulicy Tartacznej. Przewidywany termin realizacji to czwarty kwartał 2023 roku.

"Osiedle Mieszkaniowe przy Murawach Gorzowskich" to inwestycja w której można stać się właścicielem mieszkania w metrażu od 25 do 64m2. Dla osób szukających większych powierzchni do codziennego życia proponujemy możliwość połączenia mieszkań i tym samym tworzenia większych powierzchni. Dużym atutem naszych mieszkań są tarasy przynależące do mieszkań parterowych o powierzchniach do 50m2 . W mieszkaniach powyżej parteru czekają na Państwa duże wygodne balkony, a z wyższych pięter roztacza się przepiękny widok na okolicę ulicy Kostrzyńskiej. Dla wygody przyszłych mieszkańców w podziemiach budynku znajdą się miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Na wyższe piętra budynku dotrzeć będzie można windą, która zlokalizowana jest w każdej klatce.

Jako doświadczony Developer wiemy jak ważne jest dla przyszłych mieszkańców dobre zagospodarowanie terenu całego osiedla. Dlatego też na osiedlu znajdą się zagospodarowane tereny zielone oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoLubuskie
  • Metrażod 25 do 64 m2
  • PowiatGorzów Wielkopolski
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćGorzów Wielkopolski
  • Liczba mieszkań144
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaTartaczna
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję