Wola Skwer

Deweloper: Spravia
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Budynek od strony ul. Obozowej utworzy zabudowę pierzejową – na parterze zaplanowaliśmy lokale usługowe, których rozświetlone witryny wprowadzą wielkomiejski klimat. Na elewacjach pojawią się modne szarości, biel i beże. Elementem wyróżniającym będą loggie osłonięte od strony ulicy szklanymi panelami.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Projektanci zaplanowali indywidualną identyfikację, m. in. numery klatek czy pięter. Główne wejście przybierze formę eleganckiego i reprezentacyjnego holu. Zaaranżujemy tam nowoczesną przestrzeń z siedziskami, oświetleniem LED oraz nazwą osiedla w formie graficznej.

 

POWIEW NATURY

Dla wielu osób parki i tereny zielone to priorytet przy wyborze nowego mieszkania. Aby cieszyć się odpoczynkiem w pięknym Parku Moczydło, wystarczy 12-minutowy spacer z osiedla. A stamtąd już niedaleko do kolejnych atrakcji: Parku Wodnego Moczydło z kompleksem basenowym oraz do parku Szymańskiego. W parkach są także siłownie plenerowe i place zabaw. Na jogging czy dłuższy spacer z psem idealny będzie też Lasek na Kole.

SPRAVIA PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIE, KOMPETENCJE I BEZPIECZEŃSTWO

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”. Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 25 do 149 m2
  • PowiatWarszawa
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćWarszawa
  • Liczba mieszkań327
  • DzielnicaWola
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulicaśw. Stanisława

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 3
Liczba kondygnacji: 7
Liczba apartamentów: 327
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję