Osiedle Słoneczne Tarasy

Deweloper: Cognor Holding
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Słoneczne Tarasy to inwestycja realizowana przy ul. Małopolskiej w urokliwej części dzielnicy Parkitka w Częstochowie.

Prezentowany Etap II projektu to zespół 21 domów jednorodzinnych zgrupowanych w czterech szeregach usytuowanych w spójnej architektonicznie przestrzeni, połączony komunikacyjnie z Etapem I, który składa się z 16 apartamentów, w 4 oddzielnych budynkach, zamkniętych w wydzielonej funkcjonalnie przestrzeni.
Doskonała lokalizacja, wysoka jakość materiałów oraz starannie zaprojektowane wnętrza to ważne atuty projektu.

Jednorodzinna zabudowa i otaczająca osiedle zieleń pozwala na odpoczynek i czynne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bliskość sklepów i centrum miasta, sprawiają, iż codzienne aktywności nie są utrudniane czasochłonną komunikacją.
Planowany termin oddania do użytkowania: I kwartał 2022 roku

 

Domy o powierzchni 153 m² do 193 m²

Oferowane Domy, zróżnicowane są pod względem powierzchni, aranżacji, usytuowania na osiedlu oraz wielkości przydomowego ogródka, co pozwala na wybór oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji przyszłych mieszkańców.

W sprzedaży Domy o powierzchni użytkowej około 153 m2 (w dwóch typach) oraz o powierzchni użytkowej około 193 m2, wszystkie oferowane w stanie deweloperskim.

Poczucie bezpieczeństwa

Osiedle ma charakter zamknięty z bramą wjazdową, furtką z domofonem i oświetleniem co zapewnia mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Nowoczesność i ekologia

Zadbaliśmy o zaprojektowanie rozwiązań umożliwiających montaż instalacji fotowoltaicznej oraz przygotowaliśmy ofertę dla rozwiązań typu Smart Home.

Na etapie realizacji dbamy także o wykorzystanie materiałów budowlanych najwyższej jakości oraz o staranne wykonanie wszystkich prac budowlanych.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 105 do 152 m2
  • PowiatCzęstochowa
  • Termin oddaniaI kw. 2022
  • MiejscowośćCzęstochowa
  • Liczba mieszkań21
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaMałopolska 106
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję