Złote Apartamenty

Deweloper: Bud Max Development
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Rozpoczęliśmy realizację I etapu...

(...) zakończenie planujemy na połowę 2021 roku. Cała inwestycja przewiduje trzy etapy budynków wielorodzinnych A, B i C liczące razem 198 nowych mieszkań, o powierzchniach od 35 m² – 69 m². Na osiedlu powstaną parkingi podziemne (garażowe) oraz zewnętrzne. Cały teren zostanie ogrodzony i będzie monitorowany przez 24h/dobę.

Apartamenty będą miały V pięter oraz nowoczesną windę. THERMA natomiast dostarczy mieszkańcom ciepłą wodę oraz podłączy centralne ogrzewanie. Budynki zaprojektowane zostały według najnowszych obowiązujących standardów.

ZŁOTE APARTAMENTY to trzy budynki na wzniesieniu w Bielsku-Białej, duże, słoneczne balkony i tarasy, malownicze widoki, bujna zieleń, kolorowe szkło balkonowe oraz nowoczesna architektura i przestronne okna.

Architektura

Budynki zaprojektowane zostały według najnowszych obowiązujących standardów. Architektura nowoczesna, bogata w szkło oraz duże przestronne okna i balkony oraz tarasy na parterze. Podążając za lubianymi i rozpoznawalnymi już w Bielsku „kolorowymi balkonami” (Apartamenty Olszówka) zaakcentowaliśmy lekko w kolory również powstające Złote Apartamenty.

Mieszkania

Powierzchnie od 35 m² do 69 m². Lokalizacja mieszkań od strony południowo-wschodniej i południowo-zachodniej zapewnia dużą porcję światła.

Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają tarasy i mają bezpośredni dostęp do zielonej trawy.

Apartamenty na 1, 2, 3, 4 i 5 piętrze mają zadaszone balkony i zapewniają własny azyl. Rozciąga się z nich widok na otaczającą zieleń, miasto i panoramę gór Beskidów.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 35 do 69 m2
  • PowiatBielsko-Biała
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćBielsko-Biała
  • Liczba mieszkań198
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSarni Stok 62-66

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 3
Liczba kondygnacji: 6
Liczba apartamentów: 198
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję