Osiedle Słoneczne

Deweloper: JS INWESTOR
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Rozpoczęliśmy kolejną, ostatnią już część inwestycji Osiedle Słoneczne obejmującą realizację budynku B1, dwuklatkowego na planie zbliżonym do prostokąta. Budynek posiada 5 kondygnacji wraz z antresolą połączoną z kondygnacją IV pietra indywidualnymi schodami zlokalizowanymi w poszczególnych mieszkaniach. Wejścia do budynku zlokalizowane są od strony północnej i od strony południowej. Wszystkie mieszkania dostępne są dla osób niepełnosprawnych. W każdej klatce schodowej znajduje się winda. W części podpiwniczonej zlokalizowane są miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

W ofercie odnajdziecie Państwo funkcjonalne i komfortowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, wszystkie z balkonami, a na parterze z tarasami i przydomowymi ogródkami. Mieszkania będą od jedno do pięciopokojowych o metrażach kształtujących się w przedziale od 29,96 m2 do 97,83 m2. W klatce wschodniej na parterze, I, II oraz III piętrze będą po 3 mieszkania, na IV piętrze cztery mieszkania zaś w klatce zachodniej na każdej kondygnacji będą znajdowały się po cztery mieszkania. Łącznie w budynku będzie się znajdowało 36 mieszkań. Na ostatniej kondygnacji – na IV piętrze, będą zlokalizowane mieszkania dwupoziomowe – połączone schodami wewnętrznymi z antresolą.

Przestrzenie mieszkalne zostały starannie zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować komfort i wygodę mieszkania. Teren osiedla będzie monitorowany co zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom osiedla, wyposażony w elementy małej architektury oraz plac zabaw. Na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców będą indywidualne miejsca postojowe w garażu podziemnym i na parkingu zewnętrznym.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 30 do 98 m2
  • Powiatwadowicki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćAndrychów
  • Liczba mieszkań181
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaLenartowicza

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 181
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję