Willa Park Ptasie

Deweloper: Furnus

Opis inwestycji

Willa Park Ptasie to jeden, nowoczesny budynek wielorodzinny, w którym znajduje się zaledwie 29 mieszkań - wyjątkowo przestronnych i ustawnych, z dużymi balkonami i loggiami lub własnymi ogródkami. Lokalizacja jest jednym z kluczowych atutów naszej inwestycji. Willa Park Ptasie znajduje się zaledwie 2 km od Rynku w Katowicach, pomiędzy Parkiem Kościuszki a Katowickim Parkiem Leśnym z Doliną Trzech Stawów. Oferuje komfort mieszkania blisko ścisłego centrum miasta w sąsiedztwie zielonych, wypoczynkowych terenów Katowic. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane.

Na 5 kondygnacjach znajduje się 29 mieszkań o pow. od 65 m2 do 98 m2. Wszystkie posiadają przestronne tarasy o pow. od 21 m2 do 45 m2  z widokiem na park oraz liczącą prawie 10 m2  loggię. Mieszkania na parterze mają kameralne ogródki. W każdym lokalu znajduje się bardzo duża łazienka i osobne WC. Przestronne, otwarte wnętrza zapewniają pełną swobodę aranżacyjną, pozwalając dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb. Część mieszkań posiada klimatyzację.

W budynku znajduje się 5 kondygnacji nadziemnych z lokalami mieszkalnymi oraz 1 kondygnacja podziemna z miejscami garażowymi i komórkami lokatorskimi. Projekt zakłada m.in.: ogrzewany podjazd do garażu, cichobieżną windę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, funkcjonalne okna, ściany wewnętrzne o podwyższonej klasie akustyczności, wykończenie tarasów ekskluzywną deską kompozytową, częściowo zielony dach oraz wiele innych rozwiązań podnoszących komfort i standard życia.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 65 do 98 m2
  • PowiatKatowice
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćKatowice
  • Liczba mieszkań29
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaŁabędzia

Inwestycje w pobliżu

Karasiowa Residence Katowice, Śląskie

103 m2

Powierzchnia

20

Mieszkania

Osiedle Łopianowa Katowice, Śląskie

150 m2

Powierzchnia

30

Mieszkania

Osiedle Kaskady Katowice, Śląskie

160 m2

Powierzchnia

44

Mieszkania

Domy Katovice Katowice, Śląskie

85 - 101 m2

Powierzchnia

10

Mieszkania

Słoneczna Enklawa Katowice, Śląskie

33 - 82 m2

Powierzchnia

4

Mieszkania

Słoneczny Raj Katowice, Śląskie

99 - 100 m2

Powierzchnia

36

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję