Pogoria Park

Deweloper: Valvi Development
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

W życiu czasem przychodzi potrzeba zmiany i podjęcia ważnych decyzji dotyczących miejsca zamieszkania. Pragniesz wówczas mieszkać w miejscu, w którym codziennie czujesz się bezpiecznie oraz komfortowo, gdzie jest poczucie spokoju, prywatności, miejsce na odpoczynek i przestrzeń. Nowe osiedle Pogoria Park to przede wszystkim połączenie nowoczesnej formy, tradycyjnej techniki budowy, wysokiej jakości wykończenia, dogodnej lokalizacji, a także atrakcyjnej ceny. Niska zabudowa budynków typu ECO, dobrze rozwinięta komunikacja podmiejska, niewielka odległość od tętniącego życiem centrum, a także pobliskie tereny o zróżnicowanej formie wypoczynku tworzą kameralny charakter inwestycji.

Osiedle jest zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej u zbiegu ulic Spisaka, Alei J. Piłsudskiego oraz Alei Zagłębia Dąbrowskiego, ulokowane na 1,6 ha, z bardzo dogodnym dostępem do infrastruktury komunikacyjnej – pięć minut do nowo powstającego centrum przesiadkowego PKP, gdzie Kolejami Śląskimi w dwadzieścia minut można wygodnie dojechać do Katowic , a także bezpośrednie sąsiedztwo przystanków autobusowych (ponad 10 linii m.) zapewniających szybki dojazd do Centrum miasta bądź miast ościennych. Z kolei czas dojazdu do drogi ekspresowej S1 zajmuje zaledwie 5 minut.  Dla zwolenników aktywnego trybu życia nie brakuje atrakcji, bowiem okolica obfituje w malownicze tereny zielone, które zachęcają do spacerów, joggingu, jazdy na rowerze czy sportów wodnych.

W ramach inwestycji powstanie łącznie 156 nowoczesnych apartamentów rozmieszczonych w pięciu 3-piętrowych budynkach. Wszystkie mieszkania 2, 3, 4 pokojowe o powierzchni od 38 do 70 m2 są przestronne o funkcjonalnych rozkładach. Przynależą do nich duże loggie z przesuwnymi panelami przeciwsłonecznymi i szklanymi balustradami oraz otoczone zielenią ogródki.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 38 do 70 m2
  • PowiatDąbrowa Górnicza
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćDąbrowa Górnicza
  • Liczba mieszkań156
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSpisaka

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 156
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję