Nieruchomości Śląskie Żory Żory Osiedle Brylantove

Osiedle Brylantove

Deweloper: Kachel Development
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Osiedle Brylantove zlokalizowane jest po sąsiedzku z Osiedlem Diamentovym na granicy dwóch prestiżowych i jednocześnie pożądanych dzielnic w Żorach, a mianowicie pomiędzy Rogoźną a Zachodem. Zostało wzniesione w bliskim sąsiedztwie zarówno rynku, jak i nowoczesnej zabudowy mieszkalnej. Na samo osiedle składa się natomiast 6 stylowych, wolnostojących domów jednorodzinnych.

Drogi dojazdowe prowadzące do Osiedla Diamentovego są własnością gminy, dlatego ominie Cię uiszczanie opłat za oświetlenie, remonty dróg czy odśnieżanie. Ogromnym plusem jest też szybki, a co za tym idzie – także i łatwy dojazd do Autostrady A1 oraz tzw. „Wiślanki”, czyli Drogi Krajowej nr 81. Dotarcie do tych szlaków komunikacyjnych trwa około 5 minut – według Map Google. 

Wszystkie oferowane przez nas domy budowane są na podstawie projektu wykonanego na przełomie 2018 i 2019 roku, inspirowanego naszymi od lat bestsellerowymi nieruchomościami. Projekt ten, został stworzony od nowa - udoskonalony oraz powiększony, aby zapewnić maksymalnie komfortową przestrzeń do życia. Prowadzące do nich drzwi frontowe wykonane zostały przez jedną z najlepszych i jednocześnie najczęściej polecanych firm w Polsce – Wikęd Premium. Ściany zewnętrzne naszych nieruchomości zbudowane są w oparciu o sprawdzoną technologię i najwyższej jakości materiały – z ceramicznego pustaka poryzowanego o gr. 25 cm, a także styropianu o gr. 20 cm. W nich natomiast zamontowano wielkoformatowe, a zarazem energooszczędne okna z pakietami trzyszybowymi, które idealnie rozświetlają wnętrza. Każda nieruchomość z naszej oferty pokryta jest też dachem, na który składają się dachówki cenionej firmy Creaton. W naszych domach wykonujemy ogrzewanie podłogowe gratis.


W pakiecie z domem jest również duży, ocieplony i ogrzewany garaż, który zapewni mieszkańcom komfortowe miejsce postojowe. Co ważne, prowadzi do niego szeroka, a co za tym idzie – także wygodna, segmentowa brama garażowa marki premium - Wiśniowski. Warto pamiętać, iż w cenę zaawansowanego stanu deweloperskiego wliczone jest ozdobne wybrukowanie podjazdu, opaski wokół domu, jak również tarasu. Ten ostatni umiejscowiony jest zaś od strony południowo-zachodniej. Będzie zatem świetnie nagrzany i nasłoneczniony zawsze po tym, gdy wrócisz z pracy.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 147 m2
  • PowiatŻory
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćŻory
  • Liczba mieszkań6
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaGajowa 10
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję