Nieruchomości Śląskie rybnicki Zamysłów Apartamenty Okrzeszyniec

Apartamenty Okrzeszyniec

Deweloper: Gras Invest
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Na atrakcyjnie położonej działce na granicy dzielnic Smolna i Zamysłów w 12 segmentach o nowoczesnej stylizacji powstały łącznie 22 przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 37 do 141 M kw. Kolejne 8 mieszkań powstanie w w 4 segmentach. Inwestycja toczy się w III etapach. Obecnie realizowany jest etap III.

Apartamenty urządzone w wysokim standardzie m.in. z ogrzewaniem podłogowym, klimatyzacją, roletami zewnętrznymi posiadają przestronne tarasy i własne ogródki przydomowe. Do nabycia są również garaże wbudowane w bryłę budynków.

Na ogrodzonym, zamykanym i monitorowanym osiedlu jest odpowiednio zagospodarowany teren wraz z miejscami parkingowymi, ogródkami i wyznaczonym placem zabaw i rekreacji. W bezpośrednim sąsiedztwie posesji znajduje się teren zielony, kompleks leśny Okrzeszyniec czyli cicha i malownicza okolica bogata w przyrodnicze atrakcje daleko poza miejskim zgiełkiem i ruchem ulicznym.

To wyjątkowa okazja dla tych, którzy są znudzeni tłokiem blokowisk i miejskich kamienic a cenią sobie spokój, komfort i nowoczesność. Miejsce to, mimo iż na uboczu i wśród zieleni jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta do którego dojazd od strony ul. Wodzisławskiej bądź ul. Raciborskiej zajmuje zaledwie kilka minut.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji a zainteresowanych do dokonywania wstępnych rezerwacji atrakcyjnych apartamentów mieszkalnych. Apartamenty etapów I i II zostały juz przekazane nabywcom. Kolejne mieszkania z etapu III zostaną przekazane nabywcom w II kwartale 2021.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 37 do 141 m2
  • Powiatrybnicki
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćZamysłów
  • Liczba mieszkań22
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaNa Okrzeszyńcu 10
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję