Opis inwestycji

Cztery Mosty są idealnym miejscem dla osób marzących o zamieszkaniu z dala od zgiełku miasta, przy jednoczesnym czerpaniu korzyści z lokalizacji bliskiej Śródmieściu. Dwa budynki wielorodzinne zostały idealnie wkomponowane w istniejącą niską zabudowę mieszkalną w spokojnej dzielnicy Zamysłów.

Osiedle Cztery Mosty składa się z dwóch kameralnych budynków wielorodzinnych. Do dyspozycji klientów w etapie I (październik 2021 roku) będzie budynek A składający się z 8 apartamentów jedno-, dwu- lub trzypokojowych o metrażu od 31,15 m2 do 70,94 m2. Do każdego apartamentu przynależy schowek (o powierzchni ok. 3,5 m2) znajdujący się na parterze.

Następnie w etapie II (koniec III kwartału 2022 roku) oddany zostanie bliźniaczy budynek B.

Przy osiedlu zostanie wybudowanych 21 miejsc parkingowych, w tym 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Mieszkania na parterze będą posiadały dodatkowo oddzielne ogrody, gdzie każdy klient będzie mógł stworzyć własną strefę wypoczynku. Natomiast przestronne tarasy w każdym z mieszkań na wyższych kondygnacjach pozwolą cieszyć się poranną kawą na świeżym powietrzu.

Zespół profesjonalnych projektantów i ogrodników zadba o otoczenie inwestycji. Dla komfortu klientów powstaną stylowe miejsca do wypoczynku, a dla najmłodszych plac zabaw. Wszystko to zanurzone w przyjemnej zieleni i otoczone oświetlonymi ścieżkami.

Apartamenty oferowane są w stanie deweloperskim, który w standardzie obejmuje między innymi stolarkę okienną PCV wraz z roletami zewnętrznymi, drzwi wejściowe do apartamentu antywłamaniowe i ściany wewnętrzne pomiędzy mieszkaniami wykonane z Porotherm AKU (zapewniają najwyższy komfort akustyczny wnętrz). Części wspólne natomiast zostaną kompleksowo wykończone poprzez zastosowanie materiałów o podwyższonej odporności na zużycie.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 31 do 71 m2
  • PowiatRybnik
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćRybnik
  • Liczba mieszkań16
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaZamysłowska

Inwestycje w pobliżu

APARTAMENTY POPIELÓW Rybnik, Śląskie

51 - 114 m2

Powierzchnia

22

Mieszkania

Apartamenty Szafirowe Rybnik, Śląskie

26 - 257 m2

Powierzchnia

42

Mieszkania

Osiedle Parkowa Rybnik, Śląskie

30 - 96 m2

Powierzchnia

69

Mieszkania

RESIDENCE PARK Rybnik, Śląskie

48 - 82 m2

Powierzchnia

18

Mieszkania

Apartamenty Magnolia Rybnik, Śląskie

61 - 75 m2

Powierzchnia

12

Mieszkania

Osiedle Przedwiośnie Rybnik, Śląskie

35 - 112 m2

Powierzchnia

21

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję