Osiedle Pyskowice

Deweloper: Dom100eu
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Osiedle Pyskowice to nowoczesna i najbardziej prestiżowa inwestycja na terenie Pyskowic. Zaufało nam już ponad 200 rodzin. Domy zostały zaprojektowane i wykonane z dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów. Spójność, elegancja, klasyka i minimalizm – to najlepsze cechy Osiedla Pyskowice.
Nowy etap osiedla położony jest w Pyskowicach przy ulicy Morelowej, równolegle do ulicy Poziomkowej, dojazd od ulicy Lokalnej.

Otoczenie osiedla

Nasza inwestycja to gwarancja bliskości terenów rekreacyjnych. Spokój tych malowniczych rejonów oraz czyste powietrze, sprzyjają aktywnemu spędzaniu wolnego czasu lub relaksowi w promieniach słońca w przydomowym ogrodzie. To doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Z myślą o nich w 2021 roku, nieopodal osiedla, powstał duży plac zabaw i rekreacji.
Na osiedlu zapewniamy zagospodarowane części wspólne i pełną infrastrukturę – drogę, media oraz światłowód.

Osiedle jest dobrze skomunikowane, dzięki czemu można sprawnie dotrzeć do najważniejszych punktów na mapie miasta. W odległości do 1,5 km znajdują się sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, skatepark, boiska i place zabaw.

Przemyślany projekt wnętrz

Wszystkie domy oddawane są w standardzie deweloperskim podwyższonym, tj. m.in.: wykonane instalacje (elektryczna, wod-kan, gazowa, C.O.), tynki, wylewki, ogrodzenie.

Każdy budynek wewnątrz został zaprojektowany w taki sposób, by wszystkie pomieszczenia były rozmieszczone w funkcjonalny sposób. Dzięki temu nasze domy sprzyjają optymalnemu wykorzystaniu przestrzeni i zapewniają mieszkańcom maksimum wygody.

 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 80 do 121 m2
  • PowiatGliwice
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćGliwice
  • Liczba mieszkań166
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaPoziomkowa

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 166
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję