Osiedle Diamentowe

Deweloper: Diamond Farm S.A.
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Osiedle Diamentowe zlokalizowane w północno-wschodniej części Stargardu to inwestycja składająca się na luksusowy kompleks złożony z pięciu budynków. Na pierwszym etapie budowy powstaną dwa budynki mieszkalne w każdym z nich powstanie po 66 mieszkań. Na terenie osiedla będzie znajdować się 176 miejsc postojowych oraz po 14 miejsc postojowych w garażach podziemnych w każdym z dwóch budynków. Jest to inwestycja, która doskonale wkomponuje się w otoczenie i jednocześnie wzbogaci tę część miasta ciekawą architekturą oraz eleganckimi przestrzeniami wokół budynków.

Zróżnicowane powierzchnie, zaspokoją potrzeby mieszkaniowe wszystkich klientów. W inwestycji znajdą się bowiem zarówno małe mieszkania idealne dla singli oraz osób zainteresowanych zakupem mieszkania pod inwestycję, oraz mieszkania o większych powierzchniach dla tych, którzy poszukują spokojnego a zarazem bardzo dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania wraz z rodziną.

Każdy budynek zostanie wykończony na najwyższym światowym standardzie z najlepszej jakości materiałów. Zobaczymy tam duże, wygodne w komunikacji granitowe klatki schodowe. W dwóch budynkach pierwszego etapu budowy na każdej klatce schodowej będą funkcjonować nowoczesne, bezpieczne w użytkowaniu windy niemieckiej firmy Schindler oraz funkcjonalne i łatwe w obsłudze platformy schodowe (windy) dla osób niepełnosprawnych, które będą znajdować się bezpośrednio przy klatkach schodowych. Budujemy osiedle, które będzie łączyło w sobie komfort mieszkania dzięki wysokiej jakości budownictwu, estetyce budynków i otoczenia, bliskości arterii komunikacyjnej z doskonałymi warunkami do wypoczynku oraz poczuciu bezpieczeństwa zapewnionego przez system osiedla zamkniętego (szlaban), strzeżonego całodobowo przez  ochronę oraz najnowszej generacji monitoring (dzień-noc).

Osiedle Diamentowe to miejsce idealne dla osób poszukujących komfortowego życia, wyciszenia i jednocześnie swobodnego dostępu do centrum miasta. Ulica Orzeszkowa, do której bezpośrednio przylega ul. Warzywna która łączy się z jedną z głównych ulica Miasta (Piłsudskiego), zapewni szybki dojazd do Placu Wolności, będącego centrum komunikacyjnym, w którym zbiegają się główne ulice Wyszyńskiego (ul. Czarnieckiego, ul. Wojska Polskiego).

Na naszym osiedlu powstanie również bezpieczne miejsce dla dzieci w postaci wielofunkcyjnego placu zabaw. Dodatkowym atutem osiedla, poza lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych jest dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. W pobliżu inwestycji zlokalizowane są również szkoły oraz przedszkola.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 30 do 72 m2
  • Powiatstargardzki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćStargard
  • Liczba mieszkań66
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaElizy Orzeszkowej
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję