Domy Złocieniec

Deweloper: POLDECO
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Złocieńcu przy ul. Plac Walki Młodych. W ramach planowanej inwestycji powstaje 10 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej wynoszącej 134,30 m2 dla 2-ch segmentów skrajnych i 131,40 m2 dla 8-iu segmentów środkowych na działkach o powierzchni od 221,5m2 do 344m2.

Teren nowego osiedla wpisany jest w istniejące osiedle, którego położenie charakteryzuje istniejąca infrastruktura, dogodny dojazd do centrum miasta. Ponadto w odległości około 1,5 km znajduje się jezioro Dłusko a 4,5 km (10 min.) jezioro Siecino. Zaledwie 100 m od osiedla znajdują się lasy sosnowe oraz pięknie zagospodarowany stadion piłkarski – w ich obrębie ścieżki spacerowe.

Idealne miejsce dla aktywnej rodziny… Obiekt wyróżnia się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną oraz nowoczesną architekturą. Został zaprojektowany jako wolnostojący budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej składający się z 10 dwukondygnacyjnych segmentów. Każdy segment posiada własny garaż oraz kotłownię. Z garażu prowadzi bezpośrednie wejście do wnętrza segmentu, co znacząco ułatwia komunikację. Na parterze, zaprojektowana została część tzw. dzienna. Będzie się tu mieścić główne wejście do budynku, hol, salon wraz z jadalnią i kuchnia. Na tym poziomie usytuowane będą również wspomniane garaż i kotłownia oraz taras. Ponadto jeden pokój dzienny oraz jedna łazienka. Salon z jadalnią o powierzchni 29,2 m2 przeznaczony będzie dla mieszkańców, jak i obsługi gości. Piętro zostanie w pełni przeznaczone na część nocną.

Na górnej kondygnacji będą 3 pokoje o zróżnicowanej wielkości i standardzie oraz garderoba. Dla komfortu mieszkańców usytuowana tu będzie również jedna łazienka. Podsumowując, projekt wyróżnia się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną oraz nowoczesną architekturą.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 132 do 135 m2
  • Powiatdrawski
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćZłocieniec
  • Liczba mieszkań10
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaWalki Młodych 24
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję