Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /class/locations.class.php on line 537

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /class/locations.class.php on line 538

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /class/locations.class.php on line 539
Osiedle Poziomkowa, Kretomin — mieszkania od dewelopera Dom Deweloper | Villare.pl

Opis inwestycji

o już ostatni etap inwestycji przy ulicy Poziomkowej 49 w Kretominie. Miejsce to jest bardzo dobrze zlokalizowane i idealnie skomunikowane z centrum miasta Koszalin. Inwestycja składa się z 8 lokali z ogródkami i miejscami postojowymi w cenie.

Po raz kolejny będą to coraz bardziej popularne domy bezokapowe gdzie dach płynnie przechodzi w ścianę zewnętrzną budynku. Architektura budynków jest nietuzinkowa i z pewnością wyróżnia się spośród innych. Zastosowaliśmy blachę na rąbek stojący i materiały, które nie tylko absorbują, ale w pewnym stopniu odbijają światło, co daje wrażenie, że budynek „żyje”, jest w ruchu, nabiera wciąż innego wyglądu i charakteru w ciągu dnia. Zastosowanie takiej architektury poza wysokimi walorami estetycznymi, daje też możliwość funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni wewnątrz budynku, chociażby z tego powodu, że na 1 piętrze nie posiadamy żadnych skosów, co umożliwia  zaaranżować całą kubaturę wewnątrz pokoi do pełnej wysokości pomieszczeń.

Segment składa się na parterze z strefy dziennej tj. salonu, kuchni oraz kotłowni z WC. Na piętrze znajdują się część prywatna składająca się z 3 sypialni oraz łazienki. Na ostatniej kondygnacji znajduje się strych gdzie możemy zaaranżować go według własnych potrzeb na strefę np. rozrywkową lub biurową.

Do każdego segmentu przynależy po jednym miejscu parkingowe oraz estetycznie wydzielony ogródek.

​Lokale mieszkalne o powierzchni 73,15 m2, wyposażone są w instalacje elektryczną wraz z całym osprzętem, centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami i piecem, domofonową i WOD-KAN. Lokale wewnątrz są wytynkowane (tynk gipsowy), wylane posadzki, zamontowane drzwi wejściowe zewnętrzne.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 73 m2
  • Powiatkoszaliński
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćKretomin
  • Liczba mieszkań8
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaPoziomkowa

Inwestycje w pobliżu

Osiedle Południowa Kretomino, Zachodniopomorskie

73 m2

Powierzchnia

18

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję