Osiedle Franciszkańska

Deweloper: Przedsiębiorstwo Budowlane KUNCER
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

„Franciszkańska” to będzie kolejne piękne osiedle przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Pierwszy budynek składający się z trzech klatek schodowych powstanie bezpośrednio przy ulicy Franciszkańskiej, wzdłuż jej biegu.

Na całym osiedlu powstanie około 350 mieszkań, z czego 51 w pierwszym etapie, czyli w ciągu półtora roku. Przekrój mieszkań, jeśli chodzi o powierzchnię, to wybór od małych do 40 m2, aż po 72 m2.

W centralnej części przyszłego osiedla zaplanowany jest duży obszar rekreacyjny zapewniający przestrzeń, dostęp do światła słonecznego i zieleni. Idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie w przyszłości elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy.

Osiedle będzie powstawało etapowo na końcu ulicy Franciszkańskiej u zbiegu z ulicą Krańcową. Przyszli mieszkańcy znajdą się w wygodnej sytuacji,
jeśli chodzi o kwestie komunikacyjne. Kiedy będą zasiedlane pierwsze budynki, w pobliżu czynna już będzie tzw. duża obwodnica Koszalina. To pozwoli zarówno dotrzeć z tego miejsca szybko i wygodnie w dowolny punkt Koszalina, jak również szybko wyjechać z miasta w dowolnym kierunku. Będzie ono jednocześnie na tyle odsunięte od ruchliwych miejsc, że dzięki już istniejącym budynkom i elementom starej zieleni odgłosy ruchu samochodów będą tłumione. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, apteka, kwiaciarnie, przedszkole, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja paliw.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 33 do 87 m2
  • PowiatKoszalin
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćKoszalin
  • Liczba mieszkań350
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaFranciszkańska
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję