Osiedle Navigator

Deweloper: FHU Adam Prajwocki
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Miejsce stworzone dla wyjątkowych ludzi - Osiedle NAVIGATOR

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań I etapu A, nowej inwestycji deweloperskiej pod nazwą Osiedle Navigator, realizowaną przy ul. Rybackiej 12 w Kołobrzegu, zaledwie kilkaset metrów od Parku Nadmorskiego i morza.

Architektura osiedla zgodnie z modernistycznym stylem, będzie mieć nowoczesną, geometryczną formę, stonowaną kolorystykę oraz marynistyczne dekoracje. Dzięki dużej liczbie przeszkleń i przestronnych balkonów, uzyskaliśmy nasłonecznioną przestrzeń we wszystkich pomieszczeniach. Do wszystkich kondygnacji będzie można dotrzeć cichobieżną windą. Obiekt będzie posiadał ogrodzony, wewnętrzny dziedziniec wraz z tematycznym, bezpiecznym placem zabaw dla dzieci.

W I etapie A, czteropiętrowego budynku wraz z podziemną halą garażową, lokale mieszkalne zostały rozplanowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Efektem czego uzyskaliśmy mieszkania dwupokojowe o powierzchniach od 32 do 41m2 oraz mieszkania trzypokojowe o powierzchni 63 m2.

Rozpoczęcie prac budowlanych I etap A - Osiedla Navigator nastąpi w ostatnim kwartale 2016r, a zakończenie budowy w trzecim kwartale 2018 r.

ETAP B

Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło w II kwartale 2018 r, a zakończenie budowy nastąpi w trzecim kwartale 2019 r.

Projekt Etapu B przewiduje czteropiętrowy budynek wraz z podziemną halą garażową, w którym powstaną nowoczesne lokale mieszkalne o powierzchni od 32 do 42 m2

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 32 do 63 m2
  • Powiatkołobrzeski
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćKołobrzeg
  • Liczba mieszkań140
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaRybacka 12

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 140
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję