Osiedle przy ul. Dzikich Plaż

Deweloper: DBD Invest

Opis inwestycji

Osiedle przy ul. Dzikich Plaż na Szczecińskim Warszewie to kameralne osiedle tworzące wspólnotę 10 domów, każdy o powierzchni 146 metrów kwadratowych.

Nowoczesna forma architektoniczna została zaprojektowana by sprostać surowym wymaganiom zarówno pod względem przestronności jak i szeroko pojętej izolacyjności akustycznej oraz cieplnej. Wszechstronność zastosowanych rozwiązań na wesół z oryginalną bryłą i kolorystyką czynią nasze domy nie tylko atrakcyjnymi wizualnie ale przede wszystkim funkcjonalnymi co ma bezpośrednie przełożenie na wygodę mieszkańców oraz możliwość personalizacji układu pomieszczeń. Duże i przestrzenne ogrody, dwa miejsca parkingowe przynależne do każdego domu w tym jedno w garażu, zapewnią poczucie prywatności i komfortu.

Osiedle usytuowane jest w jednym z najwyższych punktów Wgórz Warszewskich (ok.116 m n.p.m) na piaszczystych podłożach co niewątpliwie jest wyjątkiem i dużą zaletą.

Prywatna droga dojazdowa uzbrojona w sieci miejskie, luźna zabudowa jednorodzinna sąsiednich działek, plan zagospodarowania zakazujący zwartej zabudowy,bezpośrednia bliskość Puszczy Wkrzańskiej oraz znikomy ruch pojazdów czynią z osiedla enklawę ciszy i spokoju.

Bliskość komunikacji miejskiej oraz ważniejszych alteri drogowych z możliwymi kilkoma dogodnymi wariantami dojazdu do centrum wychodzą naprzeciw potrzebie częstego i szybkiego komunikowania się z miastem. Ponadto niewielka odległość infrastruktury handlowo-usługowej, szkół oraz zagospodarowania rekreacyjno-rozrywkowego pozwala na zaspokojenie wszelkich potrzeb na miejscu.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoZachodniopomorskie
  • Metrażod 146 m2
  • PowiatSzczecin
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćSzczecin
  • Liczba mieszkań10
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaDzikich Plaż

Inwestycje w pobliżu

Willa Szeligowskiego Szczecin, Zachodniopomorskie

160 m2

Powierzchnia

4

Mieszkania

Osiedle Bukowe Szczecin, Zachodniopomorskie

39 - 80 m2

Powierzchnia

9

Mieszkania

Nowa Przystań Szczecin, Zachodniopomorskie

27 - 97 m2

Powierzchnia

246

Mieszkania

Sky Garden Szczecin, Zachodniopomorskie

40 - 103 m2

Powierzchnia

118

Mieszkania

Osiedle Niemena Szczecin, Zachodniopomorskie

61 - 90 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Domy na Warszewie Szczecin, Zachodniopomorskie

134 m2

Powierzchnia

20

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję