Nowe Marianki

Deweloper: Apartado
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Nowe Marianki to wieloetapowa inwestycja deweloperska zlokalizowana w centrum Świecia przy ul. Władysława Łokietka oraz ul. Władysława Jagiełły. Nasza koncepcja architektoniczna jest przemyślana tak, aby zaspokoić wszelkie potrzeby przyszłych mieszkańców. Stanowi ona przykład nowoczesnej architektury, kompleksowo zagospodarowanego osiedla oraz przystępnej ceny. Mieszkania posiadają duże tarasy oraz przepiękny widok na panoramę Świecia.

Architektura budynków wyróżnia się nowoczesną biało-antracytową kolorystyką. Bryły budynku, utrzymane w modernistycznym stylu są proste i funkcjonalne. Całość doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz i harmonijnie komponuje się z elewacjami pozostałych budynków. Inwestycja jest podzielona na 5 etapów i obejmuje budowę pięciu budynków o wysokim standardzie.

Nowe Marianki wyróżnia się spośród innych inwestycji wyjątkowym i nowoczesnym zagospodarowaniem części wspólnych. Posiadamy bardzo dużo terenów zielonych, co daje dużo przestrzeni i wpływa pozytywnie na samopoczucie przyszłych mieszkańców. Budynki zostały wykończone takimi materiałami jak surowy tynk betonowy architektoniczny, szkło, aluminium, oraz stal nierdzewna.     

Projektując osiedle zwrócono uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców. W każdym segmencie zaprojektowano cichobieżną windę, przestronne klatki schodowe oraz komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania posiadają tarasy widokowe od m2 do 14 m2 na ustawione są na ekspozycję południowy – wschód , południe oraz południowy- zachód.

Duży nacisk kładziony jest na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki będą wznoszone w technologii tradycyjnej murowanej z naturalnych silikatów, które gwarantują bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła oraz doskonale regulują wilgotność w mieszkaniu. Zapewniają zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu. Stropy budynku są żelbetowe monolityczne wylewane na budowie, brak jakichkolwiek prefabrykatów oraz płyt filigranowych.

Drugi i Trzeci powstający budynek „ Etap-II oraz Etap- III” to 5 kondygnacyjne budynki w których znajdziemy po 30 mieszkań o pow. 42 m2- 65 m2 a także podpiwniczoną kondygnację w której znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania oraz 12 samodzielnych garaży. Na parkingu zewnętrznym znajdziemy 34 miejsca postojowe w tym miejsce dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 42 do 66 m2
  • Powiatświecki
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćŚwiecie
  • Liczba mieszkań174
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaWładysława Jagiełły

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 174
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję