Bona Prestige Apartamenty

Deweloper: Apartado
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Osiedle BONA PRESTIGE APARTAMENTY” to kolejna inwestycja mieszkaniowa powstająca przy ulicy Królowej Bony, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Marianki w Świeciu.

Inwestycja „BONA PRESTIGE APARTAMENTY” to zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, pięciokondygnacyjnych, przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kierując się wygodą przyszłych mieszkańców osiedla, wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane przez doświadczonych projektantów, przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w inwestycji zaplanowano mieszkania o zróżnicowanej pow. od 41 m² do 94 m² z przestronnymi tarasami i balkonami o pow. od 5m² do 47 m².

Łącznie zaprojektowano 86 mieszkań 2, 3, i 4 pokojowych wraz z samodzielnymi garażami oraz  parkingami zewnętrznym.

Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługują luksusowe apartamenty położone na ostatniej kondygnacji budynków o pow. od 94 m²  z dużymi widokowymi tarasami o pow.  47 m².

Pierwszy powstający budynek „ Etap-I ” to 5 kondygnacyjny 3 klatkowy budynek w którym znajdziemy po 43 mieszkań o pow. 42 m2- 94 m2 a także podpiwniczoną kondygnację w której znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania oraz 15 samodzielnych garaży. Na parkingu zewnętrznym znajdziemy 50 miejsca postojowe w tym miejsce dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się.

Rozpoczęcie budowy Etap -I to III kwartał 2021

Drugi budynek „ Etap-II ” to również 5 kondygnacyjny 3 klatkowy bliźniaczy budynek w którym znajdziemy po 43 mieszkań o pow. 42 m2- 65 m2 a także podpiwniczoną kondygnację w której znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania oraz 15 samodzielnych garaży. Na parkingu zewnętrznym znajdziemy 50 miejsca postojowe w tym miejsce dla osób o ograniczonej zdolności poruszania się.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoKujawsko-pomorskie
  • Metrażod 42 do 94 m2
  • Powiatświecki
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćŚwiecie
  • Liczba mieszkań86
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKrólowej Bony

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 2
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 86
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję