Nieruchomości Mazowieckie Płock Płock Osiedle Zielone Korony

Osiedle Zielone Korony

Deweloper: Majster Development
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Wyjątkowa lokalizacja w samym centrum dzielnicy Podolszyce, nowoczesny styl budowy, bliskość terenów zielonych to zdecydowane atuty tej inwestycji, pozwalające wysoko oceniać jej atrakcyjność i plasować w klasie Premium.

Zaletą osiedla są mieszkania zaprojektowane z myślą oddaniu przestrzeni idealnej do rodzinnego życia w strefie komfortu. Oddajemy je do Państwa dyspozycji w standardzie deweloperskim, co pozwala na swobodną aranżację domowego ogniska.

Osiedle Zielone Korony to miejsce wyjątkowe, inne niż wszystkie. Wykorzystane tu są wszelkie atuty lokalizacji- położenie, a także bliskość zielonego parku. Dodatkowo inwestycja cieszy oko niebanalnymi rozwiązaniami architektonicznymi i schludnym wyglądem.

Bezpośrednie sąsiedztwo z Parkiem Północnym to idealna strefa zabaw dla najmłodszych i z pewnością atut Osiedla - miejsce szaleństw i kreatywnej zabawy z pewnością ucieszy wszystkich mieszkańców. Dla dzieci to miejsce rozrywki, a dla rodziców chwila wytchnienia w otoczeniu przyrody.

Osiedle Zielone Korony powstaje w Płocku przy ulicy Sikorskiego, w dzielnicy Podolszyce. Lokalizacja pozwala na korzystanie z walorów i uroków miasta. W pobliżu osiedla znajdują się między innymi: galeria Mazovia, szkoły, żłobki, apteki, oraz kościół, czy park. Jest to połączenie oryginalnej architektury, najwyższych standardów oczekiwanych przez klientów z atrakcyjną ceną.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMazowieckie
  • Metrażod 25 do 117 m2
  • PowiatPłock
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćPłock
  • Liczba mieszkań464
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaSikorskiego

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 5-8
Liczba apartamentów: 464
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję