Opis inwestycji

„MIESZKAJ SPEKTAKULARNIE”

– to deklaracja, którą z pełną odpowiedzialnością składamy mieszańcom River Point. Niesie ona za sobą realne wartości. Po pierwsze, luksusowo wykończone wnętrza. Po drugie, niespotykane na rynku w swoim zakresie udogodnienia dla mieszkańców. I w końcu, najlepszą lokalizację w obrębie Kępy Mieszczańskiej – nad samą Odrą, z zachowaniem bliskości zieleni, poczucia przestrzeni i oddechu. Pozwól oprowadzić się po głównych punktach i widokach w obrębie inwestycji.

ZAARANŻOWANA W DETALACH PRZESTRZEŃ

Mieszkańców i ich gości przywita obsługa w przestrzeni eleganckiego lobby (tymczasowe w KM4, docelowe w budynku KM6). Pierwsze spektakularne wrażenie zrobią reprezentacyjne klatki schodowe – wykończone kamieniem, ceramiką, nastrojowo oświetlone pasy ledowe oraz zieleń dla kontrastu. Przestrzenią do spotkań ze znajomymi może być rozległy Park Mieszczański liczący ok. 4 hektarów. Pomysłowo zaaranżowany dziedziniec przy pierwszych etapach inwestycji z przejściem na bulwar miejski będzie miejscem wytchnienia wśród zieleni i punktem startowym spacerów wzdłuż rzeki.

APARTAMENTY Z WIDOKIEM PREMIUM

Usytuowanie inwestycji tuż przy rozległej zieleni oraz w pobliżu rzeki to walor nie do przecenienia. Architekci Archicomu modelowo wykorzystali sąsiedztwo i położenie budynku. Spacerowe i rowerowe ścieżki, liczne miejsca do odpoczynku, rzeka, bulwary nadrzeczne ogrodowe strefy wypoczynku, to wszystko sprawia, że na River Point mieszka się spektakularnie. Tuż za progiem Park lub nadrzeczny bulwar zaprosi Cię do porannego spaceru z psem, joggingu w stronę północnej części wyspy, czy wieczornych wypadów na Starówkę. Sąsiedztwem dla kompleksu są równie atrakcyjne architektonicznie apartamentowce i biura, dzięki czemu zamieszkasz w jednym z najnowocześniejszych miejsc we Wrocławiu.

IMPONUJĄCA PRZESTRZEŃ WEWNĄTRZ I ZA OKNEM

Panorama za oknem apartamentu to wartość, wobec której nie da się przejść obojętnie. Duże przeszklenia w mieszkaniach sprawią, że widok stanie się unikatowym elementem wystroju wnętrza, który będzie imponował Twoim bliskim. Docenisz codzienny komfort – wysokie wnętrza o ponadstandardowych wysokościach, dochodzące do 2.71 Każdy z apartamentów posiada rozległy taras lub balkon głębokości nawet do 2.4 m. W pokojach dziennych znajdą się drzwi balkonowe z tzw. słupkiem ruchomym zapewniające maksymalne doświetlenie pomieszczeń oraz komfortowe wyjście na zewnątrz Wysokiego standardu dopełnią, videodomofony, eleganckie grzejniki w strefach dziennych lokali, przygotowane bruzdowania pod klimatyzację na najwyższych piętrach. Funkcjonalność projektów sprawia, że apartamenty można zaangażować wedle indywidualnego stylu.

MIEJSKI PRESTIŻ POD NAJLEPSZYM ADRESEM

Kępa Mieszczańska staje się modnym adresem we Wrocławiu i w ciągu kilku lat rozkwitnie w pełni. Wraz z jej rewitalizacją Miasto zaplanowało kompleksową aranżację tutejszych terenów zielonych – m.in. boiska, strefy rekreacji czy ścieżki spacerowe oplatające wyspę. Archicom włącza się w te plany poprzez realizację reprezentacyjnej promenady przy inwestycji, platformy widokowej nad Odrą i ogrodowego dziedzińca. Połączyliśmy lekką, nadrzeczną architekturę z najlepszą lokalizacją w obrębie Wyspy. Dzięki temu inwestycja przyciąga miłośników designu i miejskiego stylu życia ceniących dostęp do kultury, ośrodków biznesu oraz życie towarzyskie. River Point pozwoli Ci korzystać z tego, co we Wrocławiu najlepsze i obserwować bieg wydarzeń z wyjątkowej perspektywy.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 25 do 190 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaI kw. 2024
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań439
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaMieszczańska 11-23

Inwestycje w pobliżu

Osiedle Zagórzańska Warszawa, Mazowieckie

103 - 106 m2

Powierzchnia

12

Mieszkania

Lipova Living Konstancinie-Jeziornie, Mazowieckie

294 - 328 m2

Powierzchnia

11

Mieszkania

Apartamenty Niemcewicza 19 Warszawa, Mazowieckie

45 - 92 m2

Powierzchnia

56

Mieszkania

Stelmachów Park Kraków, Małopolskie

25 - 221 m2

Powierzchnia

286

Mieszkania

Słoneczne Miasteczko Kraków, Małopolskie

26 - 93 m2

Powierzchnia

1600

Mieszkania

Modern House Ursynów Warszawa, Mazowieckie

102 - 132 m2

Powierzchnia

44

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję