Opis inwestycji

Dla Ciebie wschody i zachody słońca w Gdańsku Brzeźnie

Kobieli Park to nowoczesny budynek mieszkalny powstający w Gdańsku Brzeźnie, przy ul. Kobieli 25. Kameralność inwestycji gwarantuje zarówno okolica sąsiadującej, niskiej zabudowy, jak również fakt, że w budynku mieścić się będzie jedynie 8 lokali mieszkalnych. Na każdym piętrze znajdą się maksymalnie dwa mieszkania w układzie 3- lub 4-pokojowym.

Poczuj nadmorski klimat

Części wspólne w inwestycji Kobieli Park, nawiązują swoim klimatem, do relaksujących okolic sąsiedztwa. Klatki schodowe zostaną przyozdobione tapetami oraz obrazami z grafikami przedstawiającymi morze. Klimat zostanie dopełniony ciepłem tekstury drewna oraz odpowiednio dobranym, nowoczesnym oświetleniem. Za każdym razem wychodząc lub wracając do mieszkania, domownicy będą mieli okazje, przywołać miłe wspomnienia, związane ze spacerami brzegiem morza, wśród szumu fal, wprawiając się w pozytywny nastrój w codziennej gonitwie obowiązków.

Wypoczynek i praca – miejsce dla aktywnych

Apartamenty w „Kobieli Park” to odpowiedź na potrzeby aktywnych rodzin lub inwestorów szukających optymalnych powierzchni w pasie nadmorskim. Bliskość parków, morza, mola oraz tras rowerowych stwarza szerokie możliwości spędzania wolnego czasu. Na co dzień mieszkańcy nie będą musieli rezygnować z żadnych atrybutów życia w mieście. W bezpośrednim otoczeniu inwestycji znajduje się dostęp do komunikacji miejskiej, głównych dróg miasta oraz wszelkich punktów handlowo-usługowych i użyteczności publicznej.

 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 61 do 79 m2
  • PowiatGdańsk
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćGdańsk
  • Liczba mieszkań8
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKobieli

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 8
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję