Partynice House

Deweloper: Rafin Developer
od 8.500 zł/m2

Opis inwestycji

mień na lepsze ! Dużo zieleni. Prywatny Park. Wysoki standard wykończenia. 

 

WIZJA OSIEDLA

Zamknij oczy i wyobraź sobie aromat ulubionej kawy. Pod stopami szelest zielonej trawy. Radosny śmiech twojego dziecka, kiedy bezpiecznie bawi się z rówieśnikami. Spokój, że na lunch biznesowy nie musisz dojeżdżać na drugi koniec miasta. Zapach wiosny budzącej się do życia i kwitnących dookoła drzew. Ciekawość z nawiązywania nowych znajomości i prawdziwą przyjemność z sąsiedzkich spotkań przy grillu. Satysfakcję z przebiegniętych kilometrów i głęboki haust świeżego powietrza. Komfort, że wszystko czego potrzebujesz jest pod twoim domem. A teraz odwróć się, otwórz oczy i spójrz na elegancki klinkier, szklane balustrady… Doceń stylową, ale przemyślaną architekturę i poczuj się jak u siebie – na osiedlu Partynice House II. To rzeczywistość, a nie tylko piękny sen…

 

MIESZKANIA

Pierwszy z budynków osiedla to 78 wyjątkowych mieszkań. Proponujemy zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu, trzy, a nawet czteropokojowe apartamenty, których metraże wahają się od 35 m2 do nawet 112 m2! Aby odpowiedzieć na potrzeby wszystkich klientów, zaprojektowaliśmy osobne kuchnie, oraz aneksy. Podobnie jest z łazienkami, które można wybierać spośród tych z oddzielną toaletą, jak i łączonych. Dodatkowe udogodnienia to pawlacze, szafy balkonowe i tarasowe czy balkony. W niektórych mieszkaniach jest ich aż 3! Nie zapomnieliśmy także o prywatnych ogródkach i tarasach. Elegancji i stylu dopełnią szklane balustrady, szlachetne drewno w gresie porcelanowym, czyli płyty Kerlite oraz zdobiące elewację płyty HPL. Aby spełnić obietnicę wysokiego standardu, mieszkania będą wyposażone w dźwiękoszczelne drzwi o podwyższonym standardzie oraz trzyszybowe okna. Dodatkowo w tych parterowych umieścimy rolety sterowane elektrycznie.

 

ZIELEŃ. TAK NAPRAWDĘ!

Prywatny park na osiedlu – do niedawna rzecz niewyobrażalna, u nas – twoja przyszła codzienność! Na osiedlu Partynice House powstaje park, w którym już zasadziliśmy około 100 drzew, a 6000 (!) krzewów czeka na odpowiednie dla swojego gatunku pory nasadzeń. Specjalny system nawadniania u nas jest już w standardzie. Dzięki temu mieszkańcy naszego osiedla zyskają przestrzeń do aktywnego spędzania wolnego czasu, spacerów wśród 8000 m2 zieleni! 4 place zabaw i strefa sportowo-rekreacyjna tylko potwierdzają powyższe zapewnienia. Niezaprzeczalnym atutem jest bliskość mini galerii handlowej co daje możliwość załatwienia wszystkich najważniejszych potrzeb na swoim osiedlu – popularny dyskont, piekarnia, sklep spożywczy, apteka, dwie popularne drogerie, sklepy odzieżowe, sklep rowerowy, winiarnia i kilka restauracji. Wkrótce pojawi się tam także przychodnia z gabinetami medycznymi wraz z POZ! Naprzeciwko mamy przedszkole, przewidziane nawet dla 500 dzieci, a w okolicy szkoły. Dla aktywnych polecamy 80 ha zieleni w sąsiedztwie na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych. To minutę od domu! Warto również wspomnieć o Alei Bielany, która jest oddalona o zaledwie 5 minut autem od osiedla. IKEA, kino i wiele sklepów jest na wyciągnięcie ręki. No tak… i nowy basen 6 minut od domu!

 

KOMUNIKACJA

Najważniejszą komunikacyjną zaletą osiedla jest bliskość wyjazdu na AOW i świetny dojazd do A4. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Husarskiej, która sąsiaduje z ul. Zwycięską na jej ostatnim fragmencie, dzięki czemu wyjazd do alei Karkonoskiej zajmuje maksymalnie 2 minuty! Sami to sprawdziliśmy! Warto wspomnieć, że na 2020 rok planowana jest budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, która dodatkowo usprawni ruch w okolicy. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa Krzyki, a tuż przy osiedlu Złota Podkowa zatrzymują się autobusy linii 112, 113 i nocnej 249. Już 2021 roku zakończy się realizacja zatwierdzonej kolei podmiejskiej łączącej ul. Zwycięską z Dworcem Głównym. Oznacza to, że przystanek będzie zaledwie 3 minuty od domu i nikt szybciej niż mieszkańcy Partynice House nie dostanie się do centrum!

 

Już teraz możesz sprawdzić i porównać standard wykończenia osiedla Partynice House II z dowolną wybraną przez Ciebie inwestycją konkurencji. Wystarczy, że otworzysz formularz. Możesz tam także porównać otoczenie, zieleń, komunikację oraz infrastrukturę w okolicach Partynice House II.

 

O NAS

Rafin Developer jest jedną z największych dolnośląskich spółek branży deweloperskiej na rynku pierwotnym. Spółka została utworzona w 2000 roku i należy do grupy kapitałowej Dexpol, która obecna jest od 29 lat na wrocławskim rynku.

Wysoki kapitał zakładowy – 241 mln zł i rozbudowywany sukcesywnie portfel nieruchomości zapewnia Spółce ogromny potencjał rozwojowy oraz zabezpieczenie pod realizowane i planowane inwestycje. Na potrzeby działalności deweloperskiej powołana została spółka komandytowa.

Stabilna sytuacja finansowa pozwoliła Rafin Developer zaangażować się w szeroką gamę projektów, które obejmują zarówno powierzchnie komercyjne, jak i nowe mieszkania na sprzedaż. Obecnie Rafin jest m.in. inwestorem jednych z największych wrocławskich inwestycji mieszkaniowych na rynku pierwotnym. Najnowszą z nich są eleganckie Partynice House na Krzykach, gdzie w lipcu 2020 roku oddane zostaną przyszłym mieszkańcom klucze do mieszkań drugiego etapu inwestycji. Osiedle powstało tuż obok zamieszkałej inwestycji – Złota Podkowa.

Naszą najpopularniejszą inwestycją jest osiedle Wybrzeże Reymonta na wrocławskim Śródmieściu, gdzie powstaje nowa dzielnica dla 2000 mieszkańców. Wiosną 2019 roku został oddany do użytku kolejny etap inwestycji. Jest to miejsce, które idealnie balansuje między pięknem zielonego nabrzeża Odry a tętniącym życiem centrum miasta.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 8.500 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 28 do 112 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań424
  • DzielnicaKrzyki
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica Kawalerzystów

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 7
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 424
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję